PŁÓCIENNIK Henryk (1933 - 2020)
autocynkografia, papier, 15,5 x 12 cm,
sygn. ołówkiem p.d.: H. Płóciennik, opisana l.d.: "Miodowy miesiąc" AP 1975
cena wywoławcza: Wykup abonament
Gimnastyka - Trening (1975, odbitka późniejsza)
sygn. p.d.dat. śr.d.
linoryt
38x30.5 cm
Gimnastyka - Trening 2 (1975, odbitka późniejsza)
sygn. p.d.dat. śr.d.
linoryt (3/50)
38x30.5 cm
Gimnastyka - Trening 3 (1975, odbitka późniejsza)
sygn. p.d.dat. śr.d.
linoryt
30.5x37.8 cm
akwarela, flamaster, tusz/papier, 38 x 27 cm
sygnowany p.d.: 'H. Płóciennik'
akwarela, ołówek, tusz/papier, 34,5 x 24,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'H. Płóciennik 87'
autocynkografia/papier, 45 x 32 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '"Uroki morza III" 10/99 autocynkografia 1989 (A.P.) Henryk Płóciennik'
monotypia/karton, 46,5 x 34 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '"Monotypia +" 1/1. (A.P.) 2010. Henryk Płóciennik.'
linoryt/papier, 43 x 39 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '"Port" (A.P.) linoryt 1964. Henryk Płóciennik.'
monotypia, karton; 59 x 46 cm (całość);
praca sygn., dat. i opisana u dołu ołówkiem: "Monotypia +" 1/1 (A P.) 2010. Henryk Płóciennik.
tusz, gwasz, papier, 37 x 49,5 cm, sygn. i dat. p.d.: H.Płóciennik 1997
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
56x47 cm
Płotki (1972, odbitka późniejsza)
sygn. p.d.dat. śr.d.
linoryt
43.5x54.8 cm
Boks (1962, odbitka późniejsza)
sygn. p.d.dat. śr.d.
linoryt
40.4x50 cm
Tyczka (1972, odbitka późniejsza)
sygn. p.d.dat. śr.d.
linoryt
55.1x37.2 cm
flamaster, gwasz, tusz/papier, 51 x 33 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'H. Płóciennik | 1997.'
autocynkografia/papier 66,5 x 51 cm
opisany: „Wydobywanie statku 11/50/ autocynkografia 1971/ Henryk Płóciennik”
monotypia/papier, 50 x 33 cm w świetle passe - partout
sygn. p.d.: „Henryk Płóciennik” oraz opisany : l.d.: „Monotypia + 1/1 (A.P.) 2012
autocynkografia, papier, wym. kompozycji 49,5 x 31,5 cm
sygn. p. d.: Henryk Płóciennik
opis. ołówkiem u dołu: "Połów III" 43/50 orginalna grafika autocynkografia 1967