1 zł
2 600 000 zł

MICHALIK Marian (1947-1997)

CHMURY, 1990 r.

Pastel, papier
56 x 87 w świetle passe-partout
Sygnowany l. d. białym pastelem: M. Michalik - 90

cena wywoławcza: Wykup abonament

MICHALIK Marian (1947-1997)

MARTWA NATURA, 1993

Pastel, papier
54,5 x 84,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l. d.: białym pastelem: Michalik 93

MICHALIK Marian (1947-1997)

Martwa natura w chmurnym pejzażu, 1993

olej, płótno,
81 x 91 cm
sygn. p.d.: MiCHALiK. `93

MICHALIK Marian (1947-1997)

MARTWA NATURA 1995 r.

Pastel na papierze
63 x 84 (w świetle passe-partout)
Sygnowany l.d. - "Michalik 95"

MICHALIK Marian (1947-1997)

pastel, papier
42,5 x 63,5 cm

MICHALIK Marian (1947-1997)

Niebo o świcie, 1991

pastel, 42,5 x 67 cm
sygn. p.d.: "Michalik` 91"

MICHALIK Marian (1947-1997)

Martwa natura, 1994

pastel, 42,5 x 67 cm
sygn. p.d.: "M. Michalik` 94"

MICHALIK Marian (1947-1997)

Niebo o zachodzie słońca, 1990

pastel, 42,5 x 67 cm
sygn. p.d.: "Michalik' 90"

MICHALIK Marian (1947-1997)

MARTWA NATURA Z CEBULĄ, 1995 r.

Pastel, karton; 48 x 67,7 cm (w świetle oprawy)
Sygnowany białym pastelem l. d.: Michalik `95

MICHALIK Marian (1947-1997)

Martwa natura ze skrzynką, 1989

olej, płótno, 55,4 x 65,4
sygn. l. d.: Michalik` 89

MICHALIK Marian (1947-1997)

Pochwała baroku [tryptyk], 1992

olej, płyta pilśniowa,
90 x 143 cm
sygn. na odwr. środkowej części l.d.: Marian Michalik | [adres i dane o obrazie], na odwr. prawej części l.g. nalepka z tytułem: "UND NEUES | LEBEN STEIGT | AUS DEM MŰLL"

MICHALIK Marian (1947-1997)

Martwa natura z żółtymi dzbankami

Pastel, papier, 68 x 77 cm; (w św. oprawy)
Sygn. l.d.- Michalik `93

MICHALIK Marian (1947-1997)

Pejzaż z burzowym niebem 1991

pastel, papier, 43,5 x 67 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. l. d.: M. Michalik `91

MICHALIK Marian (1947-1997)

MARTWA NATURA Z BAŃKAMI MYDLANYMI, 1996 r.

Pastel, karton; 48,8 x 70 cm
Sygnowany białym pastelem l.d.: M. Michalik. 96

MICHALIK Marian (1947-1997)

CHMURY, 1994 r.

Pastel, karton; 35,8 x 48,1 cm
Sygnowany szarozielonym pastelem l.d.: M. Michalik. 94.

MICHALIK Marian (1947-1997)

Piramida 1993

pastel, papier, 49 x 69 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. l.d.: Michalik 93

MICHALIK Marian (1947-1997)

akwarela, gwasz, papier, wym. 42,5 x 63,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l.d.: M. Michalik

MICHALIK Marian (1947-1997)

Co nam zostanie z tych lat (tryptyk), 1977

olej, płyta pilśniowa,
70 x 94 cm
sygnowany na lewym skrzydle l.d.: MICHALIK 77 na odwrocie nalepka z opisem obrazu

MICHALIK Marian (1947-1997)

Martwa natura, 1997

olej, płyta pilśniowa,
59 x 59 cm
sygnowany l.d.: Michalik, na odwrocie l.g.: III/1997

MICHALIK Marian (1947-1997)

Martwa natura

pastel, papier, 53,5 x 55 cm (w świetle oprawy)
sygn. l.d.: M. Michalik

liczba obiektów: 94