1 zł
2 600 000 zł

MIANOWSKI Lucjan (1933 Strzemieszyce - 2009 Poznań)

Katedra - wykopalisko, 1961

Litografia barwna; wym. planszy: 700 x 505 mm;
sygn. oł. p.d.: Lucjan Mianowski 61, śr.d. tytuł, l.d.: 10 epreuve d`artiste.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Krajobraz księżycowy, 1964

litografia, papier; 54,5 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Lucjan Mianowski 64 oraz napis l. d.: 129/360
Na odwrocie nalepka z informacjami o pracy w języku niemieckim.

Spacer, 1973

Litografia barwna; wym. komp.: 790 x 460 mm; sygn. oł. p.d.: Lucjan Mianowski 73, l.d.: e/a, tyt. śr.d. Lit.: "Lucjan Mianowski 1933-2009", Kraków 2011, kat. nr 164, il. s. 65.

Dziewczyna pod mostem, 1957

Litografia; wym.: 200 x 360 mm; sygn. oł. p.d.: Lucjan Mianowski, l.d.: 1957; tyt. śr.d.; egzemplarz autorski. Lit.: "Lucjan Mianowski. Grafika i malarstwo", Kraków 2003; Lucjan Mianowski 1933-2009, Galeria Miejska Arsenał w Poznaniu, Muzeum Narodowe w Krakowie, 2011, kat. grafik nr 23, il. s. 74. kat

100 metrów, 1976

Litografia;
wym.: 650 x 500 mm;
sygn. oł. p.d.: Lucjan Mianowski 76; e/a.

Kroki we mgle, 1971

Litografia barwna;
wym.: 765 x 540 mm;
sygn. oł. p.d.: Lucjan Mianowski 71; e/a.

Kroki, 1971

Litografia barwna;
wym.: 920 x 610 mm;

Bramkarz III, 1966

Litografia barwna;
wym.: 860 x 605 mm;
sygn. oł. p.d.: Lucjan Mianowski 66.

Zachód słońca, 1965

Litografia barwna;
wym.: 406 x 657 mm;
sygn. oł. p.d.: Lucjan Mianowski 65, tyt. śr.d., l.d.: Epreuve d`a.

Mecz, 1964

Litografia barwna;
wym.: 410 x 575 mm,
sygn. oł. p.d.: Lucjan Mianowski 64; e/a.

Bieg przez płotki, 1972

Litografia;
wym.: 500 x 650 mm,
sygn. oł. p.d.: Lucjan Mianowski 72, e/a.

Katedra - wykopalisko, 1961

Litografia barwna;
wym. planszy: 700 x 505 mm;
sygn. oł. p.d.: Lucjan Mianowski 61, śr.d. tytuł, l.d.: /10 epreuve d`artiste.

Ochrona środowiska naturalnego , 1977-89

mezzotinta/papier,
60 x 68 cm
sygnowany i datowany p. d. ołówkiem: `Lucjan Mianowski 79`, l. d.: `Epreuve d`artiste`, śr. d.: `Ochrona środowiska naturalnego 1977-89`

Estymacja: 1 200 - 2 000 zł

Kula, 1972;

Litografia barwna;
wym.: 765 x 535 mm;
sygn. oł. p.d. Lucjan Mianowski 72, śr. d. tyt., l.d. Epr. d`artiste. Na odwrocie naklejka wystawiennicza III Biennale Internazionale Della Grafica, Florencja 1972.

Mecz, 1964

Litografia barwna;
wym.: 305 x 505 mm;
sygn. oł. p.d.: Lucjan Mianowski 64, l.d.: E.A., śr.d.: Mecz.

Fonctionnaire, 1961

Litografia;
wym.: 570 x 390 mm;
sygn. i dat. oł. p.d.: Lucjan Mianowski 61; p.d.: epreuve d`artiste 7/15; śr.d. tytuł.

Le Roi, 1959

Drzeworyt;
wym.: 500 x 210 mm;
sygn. oł. p.d.: Lucjan Mianowski 59; śr. d. tytuł; grafika po konserwacji; egzemplarz autorski. Lit.: "Lucjan Mianowski. Grafika i malarstwo", Kraków 2003.

Dziewczyna, 1957

Drzeworyt;
wym.: 630 x 357 mm;
sygn. oł. śr.d.: Lucjan Mianowski 57; grafika po konserwacji; egzemplarz autorski. Lit.: "Lucjan Mianowski. Grafika i malarstwo", Kraków 2003.

Dziewczyna pod mostem, 1957

Litografia ;
wym.: 200 x 360 mm; sygn. oł. p.d.: Lucjan Mianowski, l.d 1957; śr. d. tytuł; egzemplarz autorski. Lit.: "Lucjan Mianowski. Grafika i malarstwo", Kraków 2003.

Spacer, 1973

Litografia barwna;
wym. komp.: 790 x 460 mm;
sygn. oł. p.d.: Lucjan Mianowski 73, l.d.: e/a, tyt. śr.d.

liczba obiektów: 136