1 zł
2 600 000 zł

BOŻEK Kacper (ur. 1974, Kraków)

Vamparada, 2002

akwaforta/papier, 54 x 79,5 cm
sygn. i opisany u dołu: 80/100/ VAMPARADA /KACPER BOŻEK

cena wywoławcza: Wykup abonament

Mediewistyka, 2002-2003

Tryptyk; akwaforta, akwatinta; wym. plansz: 495 x 665 mm; 489 x 659 mm; 644 x 490 mm; nr egz.: 80/100, 100/100, E/A 2/10. Tryptyk składa się z plansz: Milites Templi, Dominicanes, Firma. Zestaw oprawiony. Lit.: Kacper Bożek. Rysunek i grafika, Kraków 2010.

* opłata wynikającą z tzw. droit de suite

Rękopis znaleziony w Saragossie, 2013

Teka 13 grafik; wym. plansz: 540 x 795 mm; wszystkie sygn., da­towane, numerowane i tytułowane oł.;

Instrukcja obsługi intymnej, 2016

akwatinta, sucha igła, 2/100, 21,5 x 69,5 cm (odcisk płyty), 48 x 78 cm (arkusz),
sygn. u dołu

Kształt duszy, 2013

akwaforta, akwatinta, papier, 41,5 x 27,8 cm (wymiar odbitki);
sygn. p. d.: KACPER BOŻEK VIII/XXI (ołówkiem); tytuł pośrodku u dołu: KSZTAŁT DUSZY (ołówkiem); nr odbitki l. d.: E/A (ołówkiem)

Anielski orszak

akwaforta, akwatinta barwna, papier; 53 x 60 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: 1/20 ANIELSKI ORSZAK KACPER BOŻEK VIII/ XXI

Maniakalna potrzeba komfortu, 2016

akwaforta, akwatinta, sucha igła; 48 x 78,2 cm;
sygn. i dat. p. d.: KACPER BOŻEK XVI / XXI;
napis dolny środek: MANIAKALNA POTRZEBA KOMFORTU;
oznaczenie egzemplarza l. d.: 10/100

Vamparada, 2002

akwaforta/papier, 49 x 62,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. i opisany u dołu: 86/100 VAMPARADA KACPER BOŻEK II/XXI

Vamparada, 2002

akwaforta, miękki werniks, e.a. 2/10, 53,5 x 79 cm (arkusz), 44,5 x 59,5 cm (odcisk płyty),
sygnowane, opisane i numerowane na dole

Mezzotinta vs Akwatinta, 2008

akwaforta/papier, 49 x 59 cm (w świetle oprawy)
sygn. i opisany u dołu: 12/100 MEZZOTINTA VS. AKWATINTA KACPER BOŻEK VIII/XXI

Vamparada, 2002

Kształt duszy II, 2013

akwaforta, akwatinta, papier;
41,5 x 28 cm (kompozycja) 54 x 39 cm (arkusz);
sygn. i opisany u dołu ołówkiem: 49/50 KSZTAŁT DUSZY II KACPER BOŻEK XIII/XXI

Jedność wielości, 2013

akwaforta, akwatinta, papier;
41,5 x 28 cm (kompozycja) 57 x 39 cm (arkusz);
sygn. i opisany u dołu ołówkiem: 19/50 JEDNOŚĆ WIELOŚCI KACPER BOŻEK XIII/XXI

Wilkołak, 2000 r.

akwaforta, akwatinta / papier, 36,5 x 49 cm, sygn.

Bożek ciężkozbrojny, 2001

akwaforta, akwatinta, papier, 79x79 cm (arkusz), 65x65 cm (odcisk płyty), nakład: 51/100
sygn. u dołu: 51/100 BOŻEK CIĘZKOZBROJNY KACPER BOŻEK

Kodeks honorowy

akwaforta, akwatinta, papier; 49 x 70 cm;
sygn. i opisany u dołu: E/A KODEKS HONOROWY KACPER BOŻEK IX/ XXI

Przesądy

akwaforta, akwatinta; 24,7 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opis u dołu: 49/50. PRZESĄDY KACPER BOŻEK XIII/XXI

Kształt duszy I, 2013 r.

akwaforta, akwatinta/papier, 41,5 x 28 cm (zadruk) 54 x 39,5 cm (arkusz)
sygnowany i opisany u dołu ołówkiem: '19/50 KSZTAŁT DUSZY I KACPER BOŻEK XIII/XXI'

Kształt duszy II, 2013 r.

akwaforta, akwatinta/papier, 41,5 x 28 cm (zadruk) 54 x 39 cm (arkusz)
sygnowany i opisany u dołu ołówkiem: '49/50 KSZTAŁT DUSZY II KACPER BOŻEK XIII/XXI'

Upiorna melodia, 2014

Akwaforta, sucha igła, miękki werniks, papier, 53,5x77 cm (arkusz) 34,5x49,5 cm (odcisk płyty)
sygn. u dołu: 26/100 UPIORNA MELODIA KACPER BOŻEK XIV XXI

liczba obiektów: 134