PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
70x100 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z jabłkami, 2017
Olej na płótnie, 50 x 60 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Olej, płótno; 52,5 x 79 cm
Sygnowany l.d.: W. Piekarski 2016
*opłata droit de suite
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Olej, płótno; 50,5 x 65 cm
Sygnowany l.d.: W. Piekarski
*opłata droit de suite
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Olej na płótnie, 100 x 70 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z owocami (2017)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
60x70 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
46x61 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
100x100 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Olej na płótnie, 100 x 80 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
80x60 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
100x70 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
60x110 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
100x120 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
70x100 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
70x100 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z cytrynami (2016)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
50x60 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z koszem z owocami
sygn. p.g.
olej, płótno
70x80 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
80x110 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. p.g.
olej, płótno
54x65 cm
Obraz był prezentowany na wystawie "Drugi Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców" w Galerii Urzędu Miasta Łodzi (2015)
oraz reprodukowany w katalogu "2. Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców", Łódź 2015.
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. l.d.
olej, płótno
50x64.5 cm