1 zł
2 600 000 zł

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Wieża Babel, 2012

olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. p.d.: Filippo I 2012 i opisany na odwrocie

cena wywoławcza: Wykup abonament

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Śniąca Su Wong i czerwony smok, 2012 r.

olej/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany p.d.: `filippo X 2012`
na odwrociu opisany: `Śniąca Su Wong i | czerwony smok | filippo x 2012`

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Greta i trzech muszkieterów

olej, collage, płótno, 100x81 cm
sygn..p.d. filippo IV 2012

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Fatamorgana i siostra miłosierdzia, 2012

olej, płótno, 50x60 cm,
sygn. na licu /Filippo X 2012/, opisany na odwrocie /fatamorgana i siostra miłosierdzia filippo X 2012/

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Konstancja, 2011 r.

olej/płótno,
73 x 50 cm,
sygn.

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Piękna Suzu i zwierciadło duszy, 2012 r.

olej/płótno, 74 x 100 cm
sygnowany l.d.: `Filippo IX 2012`
na odwrociu opisany: `piękna suzu i | zwierciadło duszy | filippo IX 2012 | (...)`

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Perły i Zmierzch, 2010 r.

olej/płótno, 60 x 75 cm
sygnowany p.d.: `Fillipo V 2010`

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Cyrk Balszoj, 2011 r.

olej/płótno, 90 x 60 cm
sygnowany p.d.: `Fillipo VII 2011`

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Witaj w domu kochanie, 2009 r.

olej/płótno, 60 x 70 cm
sygnowany p.d.: `filippo VI 2009`

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Księżniczki Sjan Poo i Duch Lju, 2012

Olej,collage, płótno, 89 x 116,
sygn.p.d. filippo V2012,
opisany na odwrocie: księżniczki sjan poo i duch lju/filippo V 2012

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Kogucik czy kurka?, 2012 r.

olej/płótno, 120 x 60 cm
sygnowany p.d.: `filippo III 2012`
na odwrociu opisany: `kogucik | czy kurka? | filippo III 2012`

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Pink hause i latający dywan, 2012 r.

olej /płótno, 100 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'filippo II 2012'
na odwrociu opisany: 'pink hause i | latający dywan | filippo II 2012'

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Spacer dwóch Arlekinów, 2011

olej/płótno, 50x50 cm
sygn. na licu i opisany /Filippo VII 2011/

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Rajskie jabłuszko

olej, płótno,120 x 100 cm,
sygn. p.d. filippo XI 2011

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Słoneczny plac, 2009 r.

olej/płótno, 81,5 x 100,5 cm
sygnowany l.d.: `Filippo VII 2009`

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Pablo i Vera, 2011 r.

olej/płótno, 65 x 81 cm
sygnowany p. d.: `Filippo XII 2011`

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Ćma, 2011

olej, collage, płótno,
92 x 73 cm,
sygn. l.d. filippo XI 2010

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Cukiereczki, 2010 r.

olej/płótno,
92 x 73 cm
sygnowany p.d.: `Filippo | IX 2010`

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Maximus, 2011

olej, płótno, 50 x 120 cm;
sygn. p. d.: filippo III 2011

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Pszczółki, 2011

olej, płótno,
60,5 x 50,5 cm,
sygn. i dat. p.d.: filippo III 2011,
opis na odwrocie

liczba obiektów: 113