RUCIAK Sonia (ur. 1987, Szczecin)
akryl/płótno, 140 x 80 cm
sygnowany p.d.: `Ruciak S.`
na odwrociu pieczątka autorska
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany p.d.: `Ruciak S.`
na odwrociu pieczęć autorska
akryl, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. p.d.: Ruciak oraz pieczątką na odwrocie obrazu
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 150 x 80 cm
sygnowany p.d.: `RUCIAK S.`
akryl, płótno, 100 x 130 cm,
sygn.p.d.: Ruciak oraz pieczątką na odwrocie
akryl/płótno, 140 x 80 cm
sygnowany p.d.: `RUCIAK S.`
na odwrociu pieczęć autorska
akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. p.d.: Ruciak S oraz na odwrocie pieczęcią
akryl/płótno, 140 x 80 cm
sygnowany p.d.: `Ruciak S.`
na odwrociu pieczęć autorska
akryl, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. p.d. Ruciak S.
akryl, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. p.d.: Ruciak oraz na odwrocie
akryl/płótno, 140 x 80 cm
sygnowany p.d.: `Ruciak S.`
na odwrociu pieczęć autorska
akryl, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. p.d.: Ruciak
akryl/płótno, 140 x 120 cm
sygnowany p.d.: `Ruciak S`
akryl, płótno, 70 x100 cm,
akryl, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. p.d.: Ruciak oraz pieczątką na odwrocie
akryl/płótno, 140 x 80 cm
sygnowany p.d.: `RUCIAK S`
na odwrociu opisany
akryl, płótno, 140 x 120 cm,
akryl, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. p.d.: Ruciak S. oraz pieczątką na odwrocie
akryl/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany p.d.: `Ruciak S.`
na odwrociu opisany: `"Zapętlenie" 2013 r.` oraz pieczęć autorska