1 zł
2 600 000 zł

DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

Gdańsk, 2007

olej, płótno; 73 x 100 cm
sygn. p.d. 2007/ E.DWURNIK
Na odwrocie: 2007/ E.DWURNIK/ = GDAŃSK = / NR: IX - 1377/ 3794

cena wywoławcza: Wykup abonament

Rypin (2005)

sygn., dat. p.d. akryl, płótno 46x55

MICHAŁOWICE, 1991

Olej, płótno dublowane; 44,5 x 25,5 cm
Sygnowany p.d.: MICHAŁOWICE | E. DWURNIK
Na odwrocie: 1991 | E. DWURNIK | MICHAŁOWICE | IX 624 w okręgu | 1724 w prostokącie

WESOŁYCH ŚWIĄT! - GALERIA GP

Tusz, papier; 21 x 14,8 cm
Sygnowany p.d.: E.D.

WESOŁYCH ŚWIĄT! - SZOPKA KRAKOWSKA

Tusz, papier; 21 x 14,8 cm
Sygnowany p.d.: E.D.

Grupa terrorystyczna, z cyklu

tusz, pióro, ołówek, akryl, olej, stempel, karton,
65 x 50 cm
sygn. tuszem p.d.: Grupa "terrorystyczna" | [stempel:] EDWARD DWURNIK | [tuszem:] 24.09.86
na odwrocie p.d.: stempel autorski wypełniony ręcznie, niżej numer: 6716

MORZE, 2001

olej, płótno,
60 x 73
sygnowany p.d.: E. DWURNIK
na odwrocie na płótnie napis autorski: 20.01.2001 | E.DWURNIK | XX (w ramce) - 163 (w ramce) - 2669 (w ramce)

PŁOCK, OSIEDLE TYSIźCLECIA, 2 - 8 III 1996

akwarela, gwasz, papier,
46 x 54
sygnowany p.d.: 1996 | E. DWURNIK
na odwrocie oprawy nalepka z danymi obrazu

Ul. Marszałkowska, 2008 r.

olej/płótno, 146 x 114 cm
sygn. i dat. p.d.: `WARSZAWA UL. MARSZAŁKOWSKA / E. DWURNIK 2008`
sygn., dat i nr katalogu autorskiego na odwrociu: `2008 / E.DWURNIK / UL. MARSZAŁKOWSKA / NR IX - 460 / 3938`

Plac z właścicielem, 1982 r.

rysunek, ołówek/papier, 29 x 21 cm (arkusz, świetle passe-partout)
sygn. i opisany u dołu: `Plac z właścicielem E.DWURNIK / 1982`

SZCZECIN - ŻEGLUGA SZCZECIŃSKA, 1993

olej, płótno,
96.6 x 147
sygnowany p.d.: SZCZECIN | E. DWURNIK | styczeń 1993
na odwrocie na płótnie p.g.: 1887 [w ramce] styczeń 1993 | E.DWURNIK | IX [w ramce] 645 [w kółku] SZCZECIN-ŻEGLUGA SZCZECIŃSKA, 1993

SIEDEM PŁOMIENI NA KOLUMNACH, 1990

olej, płótno,
73 x 54
sygn.p.d.: SIEDEM PŁOMIENI | NA KOLUMNACH | E.DWURNIK | 1990
na odwrocie na płótnie napis autorski: 1990 | E.DWURNIK | NR: IX.554.| 1571 (w ramce) oraz słabo widoczna pieczątka zezwalająca na wywóz; na krośnie 2 niemieckie nalepki aukcyjne

PLAC MAŁACHOWSKIEGO, 2004

olej, płótno,
100 x 73
sygnowany p.d.: E. DWURNIK | 2004
na odwrocie na płótnie napisy autorskie: p.g.: 2004 | E.DWURNIK | "Pl. Małachowskiego"; l.g.: W-WA | XI-340 | 3143 (w ramkach); na krośnie napis: 1-5.05.

PARYŻ, z cyklu Podróże autostopem, 1994

olej, płótno,
147 x 114
sygnowany p.d.: 94 | E. DWURNIK; l.d.: PARYŻ. HENRYK IV na odwrocie na płótnie napisy autorskie l.g.: NR: 1993 (w ramce) | IX (w ramce) - 706 (w ramce) | Podróże autostopem; p.g.: 1994 | E. DWURNIK | >>PARYŻ<< | (HENRYK IV); śr.: 1993 (w ramce)

Wypadek w Pegieerze, 19.07.09

akwarela, tempera, papier, 24x32 cm

Biała niedziela, 2007 r.

olej/płótno, 70 x 100 cm, sygn.

Warszawa, 1999

akwarela, papier 46 x 54,5 cm;
sygn i dat. p.d.: E.DWURNIK 1999

stempel, papier, 23,5 x 17,5 cm; p. d.: pieczęć autorska
na odwrocie kompozycja figuralna "Contart 77" - druk

Warszawa ASP, 2008

gwasz, papier,
32 x 24 cm;
sygn. i dat.: 2008/ WARSZAWA KRAK PRZEDM/ ASP. E.DWURNIK

Bukowina tatrzańska, 1981

akwarela, gwasz, papier,
49 x 34,5 cm,
napisy autorskie u góry: E. DWURNIK - DOMEK BIAŁY KRZYZ 1981 / 28 lipiec / BUKOWINA TATRZAŃSKA

liczba obiektów: 1062