1 zł
2 600 000 zł

DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

Krasnystaw, 1989

olej, płótno,
146.5 x 114
sygnowany p.g.: E. DWURNIK | 1989 | (ukośnie) KRASNYSTAW
na odwrocie, na płótnie: 1989 | E. DWURNIK | KRASNYSTAW | NR: IX (w ramce) - 377 | 1314 (w ramce)

cena wywoławcza: Wykup abonament

ZUZANNA I CHŁOPCY z cyklu 62 - MUR, 1973

druk, tusz, 42,1 x 30,1 cm,
sygnowany u dołu "E. Dwurnik. 73", na plecach pieczątka autorska z danymi i datą "3.II.1973"

LEKCJA z cyklu 26 - W CIENIU BUDOWLI, 1971

linoryt, flamaster, 50,1 x 35 cm,
sygnowany p.d. "E. Dwurnik 71 VI", na plecach pieczątka autorska z danymi i datą "71"

Zimne jezioro

akwarela, papier
18 cm x 12 cm
sygn. p.d. E.Dwurnik 2005 r, na odwrocie pieczęcie autorskie, Nr 1387, 5. I. 2005 r, tytuł "Zimne jezioro"

Syberia

akwarela, papier
18 cm x 12,5 cm
sygn. l.d. E. Dwurnik, na odwrocie
pieczęcie autorskie, Nr 766, 28.VIII. 2001 r, tytuł "Syberia"

Krynica, 2005

tempera, płótno, 55 x 64 cm;
sygn. p.d.: KRYNICA E. DWURNIK;
na odwrocie napisy autorskie:
2005 / E. DWURNIK / "KRYNICA" /
NR IX - 1266 - 3398

Nowy Jork, 2005

tempera, deska, 80 x 35 cm;
sygn. i dat. u dołu: 2005 / N.Y.C. / E. Dwurnik;
na odwrocie napisy autorskie: 2005 / E. DWURNIK / =N.Y.C= / IX - 1268 / 3400

Robotnicy

linoryt (stemple) papier,
23,5 x 17,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: E. DWURNIK (pieczęć); na odwrocie rysunek

Globus w miasteczku, 2005

tempera, płótno, 46 x 55 cm;
sygn. p.d.: E. DWURNIK / 2005 / Globus;
na odwrocie napisy autorskie: 2005 / E.Dwurnik
/ "Globus w miasteczku" / NR: XXIII - 156 / 3404

Warszawa....Lizbona..., 2001,

akwarela, 53 x 63 cm

Stop, 1974

linoryt, 32,5x27 cm

TYCHY - Z CYKLU PODRÓŻE AUTOSTOPEM, 1983

olej, płótno,
101 x 105 cm
sygnowany p.d.: TYCHY (w ramce) EDWURNIK.83 | Podróże autostopem NR IX [w ramce] - 233 - 835 [w ramce]
na odwrocie, na płótnie napis autorski: 1983 | E. DWURNIK | NR: IX [w ramce] - 234 - 836 [w ramce] oraz dwie podłużne pieczątki.

LUBIĘ TĘ TRZYNASTKĘ, 1984

olej, płótno,
146 x 114 cm
sygn. p.d.: 1984 | DWURNIK

Róża polska

technika własna, 18 x 24 cm, 1981 r.

Stop!, 1974 r.

linoryt, e/a, 27 x 32,8 cm, sygn.

Emeryt z fajką, 1974 r.

linoryt, e/a, 35,5 x 26,2 cm, sygn.

Odstawki, 1990 r.

linoryt 5/11, 37,7 x 27, 7 cm, sygn.

Głowa na ulicy, 1989 r.

linoryt, e/a, 37,7 x 27, 7 cm, sygn.

Młody Wałęsa, 1980 r.

linoryt 1/11, 37,7 x 27, 7 cm, sygn.

RYNEK STAREGO MIASTA, 1997

akwarela, płótno,
46 x 92 cm
sygnowany p.d.: E. Dwurnik | 1997
na odwrocie na płótnie napis autorski: 1997 | E.DWURNIK | W-WA XI-211 (akwarela) RYNEK ST.MIASTA | 2381

liczba obiektów: 1062