1 zł
2 600 000 zł

STAJUDA Jerzy Adam (1936 Falenica- 1992 Warszawa)

technika mieszana, papier, 30 x 30 cm,
sygn. p.d.: Jerzy Stajuda

cena wywoławcza: Wykup abonament

Nokturn, 1977 r.

olej/płótno, 61,5 x 103 cm
sygnowany na odwrociu: `Jerzy Stajuda` oraz: `Jerzy Stajuda | Nachtstück, 1977, ol. pł.`
na odwrociu na blejtramie numer depozytowy Muzeum ASP w Warszawie

akwarela, 30 x 42 cm, sygn.
Dar Pani Aleksandry Semenowicz.

olej/płótno, 65 x 92 cm
na odwrocie numery inwentarzowe Muzeum ASP w Warszawie

sygn. p.d.
technika własna
30.5x27 cm (w świetle passe-partout )

Bez tytułu, 1985 r.

akryl/płótno, 146 x 106 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Jerzy Stajuda 1985`

Jerzy Stajuda, katalog wystawy [teksty Waldemar Baraniewski, Jarosław Mikołajewski, Stefania Piga, Jerzy Stajuda, Agnieszka Szewczyk], Instituto Polacco di Roma, 26.X - 23.XI.2006, s. 34 (il.)

Jerzy Stajuda, Instituto Polacco di Roma, 26.X - 23.XI.2006, Rzym

akryl/płótno, 87 x 170 cm

Jerzy Stajuda, katalog wystawy [teksty Waldemar Baraniewski, Jarosław Mikołajewski, Stefania Piga, Jerzy Stajuda, Agnieszka Szewczyk], Instituto Polacco di Roma, 26.X - 23.XI.2006, s. 36 (il.)

akryl/płótno, 75 x 93 cm

Kompozycja 0401, 1973 r.

tusz/papier, 21 x 29 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Jerzy Stajuda 1973`, l.d. `0401`

Estymacja: 800 - 1 500 zł

akwarela, 30 x 42 cm, sygn.

Kompozycja abstrakcyjna nr 1303, 1980 r.

tusz/papier, 46,5 x 61,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `Jerzy Staruda 1980`, l.d.: `1303`

Estymacja: 2 000 - 3 000 zł

1409, 1988

akwarela, ołówek, papier; 32 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: Jerzy Stajuda 88 oraz napis autorski l. d.: 1409.

akwarela,
29,5 x 42 cm,
sygn.
Dar Pani Aleksandry Semenowicz

Kompozycja 2704

tusz/papier, 23 x 32,5 cm
w l. d. napis: `2704`

Estymacja: 800 - 1 400

Akt leżący

ołówek/papier, 30 x 42 cm
na odwrociu okrągła pieczątka: `JERZY STAJUDA | FECIT`

Estymacja: 900 - 1 200

Kompozycja 2411

akwarela/papier, 39,5 x 31 cm
(w świetle passe-partout)
sygnowany p. d.: `Stajuda`, l. d.: `2411`

Estymacja: 1 400 - 2 800 zł

1511

gwasz/papier,
29,5 x 42,4 cm,
opisany w lewym dolnym rogu: 1511, oraz pieczęć na odwrocie,
z prywatnej kolekcji, Kraków

akwarela
42 x 30 cm
sygn.

Bez tytułu, 1988 r.

akwarela, ołówek/papier,
42 x 29,5 cm (arkusz)
sygnowany i datowany ołówkiem p. d.: `Jerzy Stajuda 88`, l. d.: `1409`

1610

TECHNIKA MIESZANA,
28,6 X 22 CM;
SYGN. P. D.: JERZY STAJUDA, L. D.: 1610

liczba obiektów: 187