1 zł
2 600 000 zł

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Konwalie - Zwiastowanie, 1959

olej, ołówek, karton; 32,2 x 22,8 cm;
sygn. u dołu: XII. 1959/ Kasper Pochwalski

cena wywoławcza: Wykup abonament

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Syrena i orzeł, 1964

gwasz na podrysowaniu ołówkiem, papier; 40,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 1964 / Kasper Pochwalski (ołówkiem).

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Wygnanie z raju, 1955

olej, gwasz, karton; 40,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: VII / 1955 / Kasper Pochwalski;
na odwrocie oprawy nalepka wystawiennicza: Gwasze Kaspra Pochwalskiego, Galeria Pasaż w Krakowie, 15.09-30.10.2008.

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Motyw miejski, 1947

olej, płótno; 57 x 41 cm;
sygn. i dat. l. d.: 1947 / Kasper Pochwalski.

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Martwa natura z hełmem, 1966

olej, płótno; 74 x 49 cm;
sygn. i dat. l. d.: Kasper Pochwalski / 26 (?) III 1966;
na odwrocie, na płótnie napis autorski: 18.II.1966 / Kasper Pochwalski.

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Wrzesień 1939, [1964]

olej, tektura; 29 x 38 cm;
sygn. i dat. l.d.: "IX. 1939"; Kasper Pochwalski XI. 1964

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Scena tragiczna, [1956]

olej, karton; 33 x 24,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: 1956/ Kasper Pochwalski

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Exodus W bezdrożu z cyklu IX 1939

olej, karton, 29,5 x 37,3 cm;
sygn. p. d.: "IX 1939" / XI. '964 / Kasper Pochwalski

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Martwa natura z figurką Madonny i klucze, 1964

olej, płótno; 64,5 x 53 cm;
sygn. i dat. p. d.: Kasper Pochwalski / 1964.

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Pejzaż jesienny, 1957

olej, płótno; 63 x 44 cm;
sygn. i dat. l. d.: Kasper Pochwalski / 1957.

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Droblin, 1941

olej, karton; 36.5 x 25,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 25.8.1941 DROBLIN. / Kasper Pochwalski (ołówkiem);
na odwrocie nalepka z wystawy: "Gwasze Kaspra Pochwalskiego", 15.09-30.10.2008, Galeria Pasaż w Krakowie z drukowaną informacją o obrazie: DROBLIN / - olej, karton, 38-27 cm, 25.08.1941r.

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Akt

olej, płótno; 77 x 65cm
sygn.p.d.: Kasper Pochwalski/ 1935

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

MÓJ WÓZ

olej, płótno; 150 x 110cm
sygn.l.d.: 1967/Kasper Pochwalski
autorski napis p.d.: MÓJ WÓZ

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Portret kobiety

olej, płótno; 73,5 x 52cm
sygn.l.g.: Kasper Pochwalski/ XI. 1950

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Warszawa

olej, papier; 26,2 x 35 cm;
sygn. p. d.: Warszawa / Kasper Pochwalski / 17.XI.31

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Exodus W bezdrożu z cyklu IX 1939,

olej, karton; 29,5 x 37,3 cm;

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Exodus Borem, lasem z cyklu IX 1939

olej, karton; 39 x 29,5 cm;
sygn. l. d.: "IX 1939" / Kasper / Pochwalski /1964

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Modlący się

olej, płótno, 39,5 × 42 cm,
sygn. l.d.: Kasper Pochwalski

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Pejzaż, 1941

olej, płótno; 65 x 49,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: 1941. / Kasper Pochwalski;
na odwrocie fragment nalepki z odręczną adnotacją: Kasper Pochwalski / Żółte tulipany [sic!]/ 66 x 49 cena 400 zł

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Akt kobiety półleżącej z założonymi nogami, 1941

ołówek; karton jasnokremowy; 34 x 21 cm;
sygn. p. d.: Kasper/ Pochwalski/ 1941;
na odwrocie stempel KASPER POCHWALSKI/Artysta malarz/ Kraków, Smoleńsk 26

liczba obiektów: 363