1 zł
2 600 000 zł
/5

GURANOWSKI Józef (1852-1922)

Pejzaż z drogą, 1904

olej na płótnie, 55,5 x 83 cm
sygn. l.d.: "J. Guranowski 1904"

cena wywoławcza: Wykup abonament

GURANOWSKI Józef (1852-1922)

Mokradła

olej, płótno, 95,5 x 40 cm,
sygn. l. d.: JGuranowski / 1911

GURANOWSKI Józef (1852-1922)

Mokradła

olej, płótno, 95,5 x 40 cm,

GURANOWSKI Józef (1852-1922)

Pejzaż z drogą, 1904

olej na płótnie, 55,5 x 83 cm

GURANOWSKI Józef (1852-1922)

Las

gwasz, papier, 46 x 74 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: J.Guranowski / 1912 r.

GURANOWSKI Józef (1852-1922)

PEJZAŻ Z DRZEWAMI NAD WODĄ

Olej, tektura; 44 x 33 cm
Sygnowany czarnym olejem l.d.: J. Guranowski

GURANOWSKI Józef (1852-1922)

Las zimą

akwarela, gwasz, papier, 48 x 85,5 cm; sygn. l.d.: J. Guranowski / Warszawa 1917 r.

GURANOWSKI Józef (1852-1922)

ZAMIEĆ WE WSI, 1918 r.

Olej, papier; 36,9 x 59,3 w świetle passe-partout
Sygnowany brunatnym olejem p. d.: J. Guranowski | 1918 r.

GURANOWSKI Józef (1852-1922)

Las

olej, płótno, 65 x 134 cm; sygn. l. d.: J. Guranowski

GURANOWSKI Józef (1852-1922)

PEJZAŻ ZIMOWY

technika mieszana na tekturze, 57,5x77cm, sygnowany l.d. "J.Guranowski"

GURANOWSKI Józef (1852-1922)

Pejzaż z rzeką (1882)

sygnowany dat.śr.d.
akwarela papier
31.5x44.5

GURANOWSKI Józef (1852-1922)

Pejzaż leśny (1882)

sygnowany dat.l.d.
akwarela papier
31.5x44.5

GURANOWSKI Józef (1852-1922)

ŚLUZA Z ZIMĄ

olej na płótnie, 58,5 x 86 cm
sygnowany p.d.: "J. Guranowski"

GURANOWSKI Józef (1852-1922)

Jezioro w lesie

olej na płótnie, 56 x 84 cm
sygnowany l.d.: "J. Guranowski"

GURANOWSKI Józef (1852-1922)

SAMOTNA SOSNA, 1911 r.

Akwarela, papier, 53 x 33 cm w świetle passe -partout
Sygnowany l.d.: J. Guranowski 1911 r.

GURANOWSKI Józef (1852-1922)

PEJZAŻ ZIMOWY

Olej, płótno, 56,2 x 86,8 cm
Sygnowany brązowym olejem l.d.: J. Guranowski

GURANOWSKI Józef (1852-1922)

Pejzaż leśny, 1916

olej, płótno 160,3 x 120,3
sygnowany u dołu po lewej: "J. Guranowski 1916"

/5
liczba obiektów: 97