1 zł
2 600 000 zł

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 1747 (ANDENKEN VON LAGOV-VI), 1994

olej, płyta; 60 x 70cm
sygn.l.d.: DUDA GRACZ. 1747/94

cena wywoławcza: Wykup abonament

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 2414 - Rybokarty - Requiem dla PGR-u, 1999

olej, płyta; 69 x 100 cm;
sygn. l. d.: DUDA GRACZ. 2414/99.;
na odwrocie z lewej u góry nr 16; poniżej 2414; obok nalepka autorska z informacjami o obrazie;

Obraz ujęty w: Duda Gracz. Obrazy prowincjonalno-gminne. Kresy polskie 2000 (red. M. Branicka), Biblioteka Śląska, Katowice 2000, il. 56, s. 125

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 2462 (Turzyniec - Sierpień), 1999

olej, płyta, 80 x 60 cm;
sygn. l. d.: DUDA GRACZ * 2462 / 99 *
na odwrocie nalepka autorska z tytułem, techniką, wymiarami i datą

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

OBRAZ 1740. PAMIĄTKA Z ŁAGOWA 2, 1994

olej, płyta
87 x 71 cm
sygn. l.g.: DUDA GRACZ. 1740/94.
na odwr. nalepka autorska z danymi obrazu (tytuł po niemiecku: Andenken aus Lagow - 2)

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Motyw polski z kiełbasą - 2, 1981 r.

olej/płyta pilśniowa, 43,5 x 48,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'DUDA GRACZ · 525/1981 ·'
na odwrociu 2 naklejki autorskie z opisem obrazu w polskiej i angielskiej wersji językowej oraz naklejka wystawowa z Biennale w Wenecji z 1984 roku

- Biennale w Wenecji, 1984

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 2349: Działoszyn - Prometeusz, 1998 r.

olej/płyta pilśniowa, 122 x 92 cm
sygnowany, datowany i nr katalogu autorskiego p.d.: 'DUDA-GRACZ 2349/1998 r.'
na odwrociu naklejka autorska z opisem, tytułem i informacją '1 werniks'

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

olej, płyta; 69 x 100 cm;

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Postać

akwarela, ołówek, papier,
28,5 × 19,5 cm w świetle passe-partout
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: Jerzy Duda-Gracz

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Śliczny chłopiec, 2003 r.

serigrafia barwna, papier, 41,5 × 55 cm (wymiar kompozycji)
sygn. i opisana tuszem u dołu: Jemiołów - Pieśń Nr 8 (Śliczny chłopiec) D-dur
op. 74’ - Juk. Print 33/35. Jerzy Duda-G-2003.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

MSZALNICA. JESIEŃ, 2000

akwarela, tusz pędzel, papier
63 x 49 cm (w świetle passe-partout)
sygn. pod kadrem kompozycji od l.: [dwie osobne pieczątki czerwone ujęte w prostokątne ramki:] DUDA GRACZ, akwarelą: .Jerzy Duda. G. 2000 r. 1104. / Mszalnica. Jesień.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

BRZEGI - STUDIUM MARCOWE. OBRAZ 1447, 1991

olej, deska
38 x 56 cm
sygn. l.d.: DUDA GRACZ . 1447/91 r.
Na odwrocie na desce nalepka autorska z danymi obrazu.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 1747 (Andenken von Lagov-VI), 1994 r.

olej, płyta, 60 × 70 cm
sygn. l.d.: DUDA-GRACZ.1747/94
na odwrocie autorska nalepka z opisem pracy i datą powstania

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Pejzaż Polski-Frasobliwy, 1982 r.

olej, płyta, 40 × 40 cm
sygn. i dat. l. g.: DUDA GRACZ.680/1982.
na odwrocie autorska nalepka z opisem pracy

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

IDYLLA, 1973

olej, płótno
40 x 40 cm
sygn. l.d.: J. DUDA GRACZ. 1973.
na odwrocie na płótnie nalepka z danymi obrazu; na blejtramie 2 słabo czytelne pieczątki zezwalające na wywóz za granicę oraz liczba 36

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

NADRZECZE - WIOSENKA, OBRAZ 2513, 2000

olej, płyta pilśniowa
48 x 41 cm
sygn. p.d. : 2000 | DUDA GRACZ . 2513 .
na odwrocie na płycie nalepka autorska z danymi obrazu

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

olej, płyta; 69 x 100 cm;
Obraz ujęty w: Duda Gracz. Obrazy prowincjonalno-gminne. Kresy polskie 2000 (red. M. Branicka),
Biblioteka Śląska, Katowice 2000, il. 56, s. 125

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

ARTYSTKA, 1964, z cyklu Judaica

linoryt, 20 x 14 cm na arkuszu 27 x 21 cm, odbito 20 egzemplarzy, sygnowany ołówkiem pod ryciną l.d. "Judaica 11 /20 linoryt", p.d. "Duda 1964", na odwrocie autorska metryczka obiektu oraz pieczątka P.P. "Desa" w Katowicach.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

MODLITWA, 1964, z cyklu Judaica

linoryt, 20 x 14 cm na arkuszu 27 x 21 cm, odbito 20 egzemplarzy, sygnowany ołówkiem pod ryciną l.d. "Judaica 7 /20 linoryt", p.d. "Duda G 1964", na odwrocie autorska metryczka obiektu oraz pieczątka P.P. "Desa" w Katowicach.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Z cyklu Judaica, 1964 r.

drzeworyt/papier, 19 x 12 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: '8/20', 'Duda.G. 1964'

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Z cyklu Judaica, 1964 r.

drzeworyt/papier, 23,5 x 23 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'Judaica 8/20', 'Duda.G. '64 '

liczba obiektów: 379