1 zł
2 600 000 zł

MŁODOŻENIEC Stanisław (ur. 1953)

etolina
56 x 40 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

Kokaina, 1981

olej, płótno; 100,5 x 124 cm;
sygn. i dat. l. g.: S. MŁODOŻENIEC / 17 VII 1981 u dołu z lewej napis: Cocaine;
na odwrocie nalepka depozytowa: MASP/ dep.666/ MŁODOŻENIEC S

Praca eksponowana m.in. na wystawach:
1984 - Malarstwo, Armand Bartos Jr. studio, Nowy Jork
2002 - To było tak... Obrazy z kolekcji Barbary i Andrzeja Bonarskich, Muzeum Narodowe w Warszawie - Królikarnia, kurator Radosław Mleczko, Warszawa

Billie songs blues, 1982

długopis, kredka, papier;
21 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d: MŁODOŻENIEC 12 IX 82, napis p. d.: BILLIE SONGS BLUES;
na odwrocie nalepka Galerii Grafiki i Plakatu

Pick me up on the pillow ..., 1982

długopis, kredka, papier;
dat. pr. g.: 12 IX 82, p. d. napis: PICK ME UP ON THE PILLOW (...);

Kompozycja, 2012

ekolina, papier, 37,5 x 50 cm;
dat. u góry: 8 X 2012

Central Park, 1993

olej, płótno;
70 x 99 cm;
sygn. i dat. l. g.: S. M. 1993
Na odwrocie napis: CENTRAL PARK

Figloraj, 1999

olej, płótno; 65 x 91,5 cm
sygn. i dat. l. g.: SM 22V99
na odwrocie napis autorski: SM/ "FIGLORAJ"/ 1999

Kompozycja, 2004 r.

olej/papier, 49 x 64,5 cm, sygn.

Subway, 1994

olej, płótno; 141,5 x 165,5 cm
sygn. Na odwrocie: S.Młodożeniec/ "SUBWAY" 1994

Estymacja: 15000 - 20000 PLN

Figloraj, 1999

olej, płótno; 65 x 91,5 cm
sygn. i dat. l. g.: SM 22V99

Bez tytułu, 2003

olej, płótno, 38 x 29 cm;
sygn. i dat. l. g.: S.M. 2003

Subway, 1994 r.

olej/płótno, 141,5 x 165,5 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `S. MŁODOŻENIEC | "SUBWAY" 1994`

Estymacja: 16 000 - 18 000 zł

Pejzaż, 2009

olej, płótno;
41 x 33 cm;
sygn. i dat. l. d.: SMŁODOŻENIEC 2009

Studio, 2009

olej, płótno;
128 x 122 cm;
sygn. i dat. l. g.: S.MŁODOŻENIEC/ 2009
sygn. i dat. na odwrocie: S.MŁODOŻENIEC/ "STUDIO" 2009 oraz napis OLEJ NA PŁÓTNIE / S.M/ 2009/05/0003/001

Plenek, 2005 r.

olej/papier,
34 x 43 cm,
sygn.

Kompozycja, 1999

olej, płótno;
38 x 28 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: S.M. oraz tytuł: Kompozycja`99

Francoise & Pablo, 1989 r.

olej/płótno, 40 x 30 cm
sygnowany i datowany l.g.: `S.M. 12.89`

Estymacja: 2 500 - 4 500 zł

Portret

olej, płótno
100 x 151 cm
sygn. i dat. l.g.: S. MŁODOŻENIEC /1980

Kompozycja, 2012 r.

olej/papier,
54 x 70 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.g.: `S.MŁODOŻENIEC 2012`

Estymacja: 4 000 - 6 000

olej na papierze
56 x 71 cm

liczba obiektów: 126