1 zł
2 600 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

Kobieta w konfederatce modląca się przed kapliczką - Polonia[?], 1846

olej, deska dębowa; 52,4 x 41,2 cm;
sygn. i dat. p. d.: VODOCS?/ 46

cena wywoławcza: Wykup abonament

Malarz nieokreślony, XIX w.

Zamyślona kobieta

olej, płótno dublowane; 62 x 50,5 cm;
sygn. l. d. monogramem: IFB.

Malarz nieokreślony, XIX w.

Kobieta w konfederatce modląca się przed kapliczką -Polonia[?], 1846

Malarz nieokreślony, XIX w.

Pejzaż ze sztafażem

olej, płótno dublowane, 75 x 44 cm

Malarz nieokreślony, XIX w.

Sprzedawca drobiu

olej, płótno dublowane; 61 x 46 cm

Malarz nieokreślony, XIX w.

Głowa starca

olej, deska; 28 x 21 cm

Malarz nieokreślony, XIX w.

Polowanie na dzika

Peter Paul RUBENS (1577-1640) - według
olej, płótno dublowane; 104 x 91 cm.
Kopia obrazu powstałego z ok. 1618-20, znajdującego się w GemaANldegalerie Alte Meister w Dreźnie.

Malarz nieokreślony, XIX w.

W karczmie

olej, płótno, 49 × 70 cm

Malarz nieokreślony, XIX w.

Salome z głową św. Jana Chrzciciela

olej, płótno dublowane; 130,5 x 110,5 cm

Malarz nieokreślony, XIX w.

Sielanka

olej, płótno dublowane; 75 x 100 cm

Malarz nieokreślony, XIX w.

Polowanie na dzika

Malarz nieokreślony, XIX w.

Sprzedawca drobiu

Malarz nieokreślony, XIX w.

olej, płótno,
14,5 × 21,5 cm
sygn. p. d.: nieczytelnie

Malarz nieokreślony, XIX w.

Przy nadmorskim murku, 1847 r.

olej, płótno naklejone na blachę miedzianą
sygn. nieczytelnie i dat. l. d.: 1847

Malarz nieokreślony, XIX w.

Przy kołowrotku

olej, deska, 26 × 33 cm
sygn. l. d. nieczytelnie

Malarz nieokreślony, XIX w.

Przed kościołem

olej, płótno na
sklejce, 49 × 68 cm

Malarz nieokreślony, XIX w.

Portret mężczyzny

kredki, gwasz, papier,
15,5 × 12 cm w świetle passe-partout

Malarz nieokreślony, XIX w.

Portret damy w niebieskiej sukni

olej, płótno; 33 x 26 cm;
obraz w efektownej ramie

Malarz nieokreślony, XIX w.

Sielanka

Malarz nieokreślony, XIX w.

Profil męski - miniatura

gwasz, kość; średn. 4,5 cm;
na odwrocie: A. Zamoyski; niżej:
Warszawa 1799 -/ NW

liczba obiektów: 294