1 zł
2 600 000 zł

Malarz nieokreślony, 1 poł. XX w.

Drzewa

olej, tektura,
29 × 36 cm

1 100 - 1 500 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

Pejzaż alpejski

olej, płótno, 26 × 39 cm
niesygnowany

2 000 - 3 000 zł

Długie Pobrzeże w Gdańsku, około 1920 r.

olej, płótno, 80 × 120 cm
sygn. p. d.: Rud. Braun.(?)

10 000 - 12 000 zł

Pejzaż z górami

olej, tektura, 21,5 × 29,5 cm
niesygnowany obraz malowany w manierze szkoły stanisławskiego, wg ustnego przekazu praca przypisywana Iwanowi Truszowi.

Estymacja: 5 000 - 7 000 zł

Pejzaż z ruinami

olej, tektura, 21,5 × 29,5 cm

Estymacja: 5 000 - 7 000 zł

AKT SIEDZĄCEJ KOBIETY WSPARTEJ NA RAMIENIU, 1941

olej na tekturze, 86,5 x 66,5 cm,
sygnowany p.d. nieczytelnie, datowany "941"

Para dworska

olej, tempera, szkło,
20,5 × 17,5 cm w świetle oprawy
niesygnowany

Estymacja:2 000 - 2 500 zł

Chryzantemy

olej, tektura, 72 × 54,5 cm
sygn. p. d.: SR

Estymacja:1 500 - 2 500 zł

Portret dziecka

olej, płyta, 27 × 20,5 cm
sygn. p. g.: nieczytelnie
na odwrocie nalepka antykwariatu Louisa Schrödera z ul. Kaletniczej 3 w Gdańsku: Louis Schröder/ Kunsthandlung u. Glaserei/ Danzig/ Gr. Scharmachergasse Nr. 3/ gegenüber Potrykus & Fuchs

Estymacja:1 000 - 1 500 zł

Dom wiejski

akwarela, papier,
30,5 × 24,5 cm
sygn. l. d.: E. v. J ( zł

Żaglowiec

olej, płótno,
71 × 101 cm
sygn. p. d. nieczytelnie

Estymacja:2 900 - 3 800 zł

Droga w polu

olej, płótno naklejone na sklejkę,
36 × 54,5 cm
niesygnowany

Estymacja:900 - 1 500 zł

Łodzie

olej, tektura,
23,5 × 28,5 cm
sygn. p. d. nieczytelnie: ( zł

Akt siedzącej /Akt leżącej (obraz dwustronny)

olej, płyta, 104 × 77 cm
niesygnowany
Obraz z możliwością zamiennej ekspozycji obydwu malowideł.

Estymacja:5 500 - 7 500 zł

Martwa natura z jabłkami

olej, płyta, 50 × 40 cm
sygn. p. d. nieczytelnie

Estymacja: 2000 - 3000 zł

Martwa natura z owocami

olej, płótno, 46 × 56, 5 cm
sygn. l. d.: G

Estymacja: 2500 - 3500 zł

Martwa natura z butelką, koszem i owocami

olej, płótno, 44 × 54 cm
niesygnowany

Estymacja: 2500 - 3500 zł

Portret dziewczynki, 1926 r.

akwarela, papier, 70 × 50 cm
sygn i dat. l. d.: 16 III 26/ER

Estymacja: 1200 - 1800 zł

Widok z groty

olej, płótno, 37, 5 × 29 cm
niesygnowany

Estymacja: 1000 - 2000 zł

Pałac

akwarela, papier, 18 × 23 cm
niesygnowany

Estymacja: 1200 - 1800 zł

liczba obiektów: 131