1 zł
2 600 000 zł

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Martwa natura z morałem, 1999

akryl, płótno; 120 x 92,5 cm;
sygn. l. g.: ABAKO`99;
na odwrocie napis autorski: WITOLD ABAKO 1999 / AKRYL 120 x 92,5 / "MARTWA NATURA Z MORAŁEM"

cena wywoławcza: Wykup abonament

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Interwały postfizykalne XXII

akryl na płótnie, 92 x 110 cm

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Stara panna w modrzewiach, 1999

olej, akryl; 70 x 90 cm;
sygn. l. g.: ABAKO'99; na odwrocie napis autorski: WITOLD ABAKO
'99 / OLEJ, AKRYL 90 x 70 / "STARA PANNA W MODRZEWIACH"

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Trudny dialog, 1993

olej, akryl, płótno; 73 x 54 cm;
sygn. p. d.: ABAKO'93.
Na odwrocie napis autorski: WITOLD ABAKO 1993/ AKRYL, OLEJ 54 x 73/ "TRUDNY DIALOG"

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

I co dalej, chę,..? - z cyklu Ptaśki, 1998

olej, płótno; 91 x 91 cm;
sygn. p. d.: ABAKO`98.
Na odwrocie napis autorski: WITOLD ABAKO `98 / KRAKÓW, / Z CYKLU "PTAŚKI" - / " I CO DALEJ, CHĘ...?"/ OLEJ, 91 x 91

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Interwały postfizykalne IV, 2012

akryl, płótno; 119 x 60 cm;
sygn. l. d.: ABAKO '12, napis p. d.: IV
na odwrocie napis autorski: WITOLD ABAKO 2012/ AKRYL NA PŁóTNIE 119 x 60 CM/ "INTERWAŁY POSTFIZYKALNE IV"

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

A mogło być tak dobrze, 1999

akryl, płótno; 95 x 120 cm;
sygn .i dat. l. g.: ABAKO` 99,
na odwrocie napis autorski: WITOLD ABAKO 1999/ AKRYL 120 x 95/ " A MOGŁO BYĆ TAK DOBRZE"

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Miało być tak dobrze, a jest jak zwykle, 2005

akryl, płótno;
95,5 x 120 cm;
sygn. l. d.: ABAKO `05;
na odwrocie opis autorski: Witold ABAKO/ AKRYL
120 x 89,5/ Miało być tak dobrze, a jest jak zwykle

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Egzorcysta, 2002

akryl, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. p. d.: ABAKO `02;
na odwrocie napis autorski: WITOLD ABAKO 2002 / TYTUŁ: "EGZORCYSTA" / AKRYL 30 x 40

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Central Park, 2008

akryl, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. p. g.: ABAKO `08; na odwrocie napis autorski: WITOLD ABAKO 2008 / AKRYL NA PŁóTNIE 81 X 100 CM / "CENTRAL PARK"

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Willem de Kooning, 2006

akryl, płótno;
73 x 54 cm;
sygn. wzdłuż lewej krawędzi: ABAKO `06; na odwrocie napis autorski: WITOLD ABAKO `2006 / AKRYL 54 x 73 / "WILLEM DE KOONING"

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

W czerwonym kapeluszu, 2008

akryl, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. p.g.
na odwrocie opis autorski.

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Arnold Schwarzenegger, 2006

akryl , płótno, 40 x 30 cm,
sygn. p.d.
na odwrocie opis autorski

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Zanim XII

akryl, płótno, 33 x 41 cm;
sygn. p. d.: ABAKO `12;
na odwrocie opis autorski:
WITOLD ABAKO 2012 / "ZANIM XII" / AKRYL 33 x 41

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Georg W. Bush jr.,2006

akryl, płótno; 45 x 35 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: ABAKO `06;
na odwrocie napis autorski: WITOLD ABAKO`2006/AKRYL 35 x 45/ GEORG W. BUSH jr.

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Francis Bacon, 2006

akryl, płótno; 55 x 38 cm;
sygn. l. g.: ABAKO `06;
na odwrocie napis autorski WITOLD ABAKO 2006/ AKRYL 38 x 55/ "FRANCIS BACON"

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Andrzej Wróblewski, 2006

akryl, płotno; 50 x 40 cm;
sygn. p. g.: ABAKO `06;
Na odwrocie napis autorski: WITOLD ABAKO 2006/ AKRYL 40 x 50/ "ANDRZEJ WROBLEWSKI"

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Zanim X, 2012

akryl, płótno;
32,5 x 46 cm;
sygn. l. d.: ABAKO `12;
Na odwrocie napis autorski: WITOLD ABAKO 2012 /
"ZANIM X" / AKRYL 30 x 46

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Krystian Lupa, 2005

akryl, płótno, 40 x 50 cm,
sygn.p.d.: ABAKO `05; na odwrocie: Witold Abako 2005 akryl 50 x 40 cm Krystian Lupa

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Frank O'Hara, 2005

akryl, płótno, 30 x 40 cm,
sygn. l.d.: Abako '05 oraz na odwrocie

liczba obiektów: 139