POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Dwie dziewczyny z ulubieńcami (2012)
sygn. na odwrociu, olej, płótno, 40x35 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Georginia piraci z kameleonem (2012)
sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
60x70 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
46x55 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
80x30 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x30
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
60x80
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
60x80
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
80x100
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
65x81 i 65x54
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Granda na dwie spódnice (2010)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x50
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Trzy strażniczki dobrego samopoczucia (2009)
sygn. na odwrocie
olej,płótno
65x92
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrocie
olej,płótno
50x61
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Piaszczyste przyjemności (2009)
sygn. na odwrocie
olej,płótno
65x81
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrocie
olej, płótno
46x60
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrocie
olej, płótno
72.5x100
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Kobieta z czerwonym brzuchem (2009)
sygn. na odwrocie
olej, płótno
92x65
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrocie
olej, płótno
27x33
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Humoreska o dziewczynie (2008)
sygn. na odwrocie
olej, płótno
41x33
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. p.d.
olej, płótno
70x130