1 zł
2 600 000 zł

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Arena, 2010 r.

olej/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany l.d.: 'Filippo 11 2010'

cena wywoławcza: Wykup abonament

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Corrida, 2010

Olej, płótno; 154 x 110 cm
Sygn. p.d. Filippo 11/ 2010

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Gdzie jest Harry?

olej, Płotno, 90 x 90 cm,
sygn. na odwrocie: Gdzie jest Harry? Filippo XII

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Włoskie miasteczko, 2009

olej, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. l.d.: Filippo I 2009

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Sierota i żołnierze, 2010

olej, płótno,
61x50 cm,
sygn. na licu /Filippo VIII 2010/

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Kogut chiński, 2011

olej, płótno, 89 x 116 cm;
sygn. p.d.: Filippo III 2009

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Nowa narzeczona, 2011

olej, płótno, 65 x 65 cm;
sygn. l.d.: Filippo II 2011

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Akt z zielonym papieroskiem, 2011 r.

olej/płótno,
50,50 x 70,50 cm
sygnowany p.d.: `filippo IX 2011`

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Maximus, 2011

olej, płótno,
50 x 120 cm;
sygn. p. d.: filippo III 2011

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Pod parasolami, 2011 r.

olej/płótno,
61 x 46 cm
sygnowany i datowany p.d.: `filippo VI 2011 | Flipo IX 2008`

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Ten zły, 2009

olej, płótno;
100 x 73 cm;
sygn . p.d.: Filippo VI. 2008

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

bez tytułu, 2008

olej, płótno;
73 x 60 cm;
sygn. p. d.: Filippo V.2008

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Meduza

Olej, płótno;
90 x 50
Sygn. l.d. Filippo II 2011
Na odwrocie: meduza/ Filippo II 2011

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Mały książę, 2011 r.

olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Filippo III 2011`
na odwrociu opisany: `mały | książe | filoppo III 2011`

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Wróżka miłości, 2010

olej, płótno;
73 x 100 cm;
sygn. l.d.: Filippo X 2010

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Gospodarzu! nie bójcie się, my z Warsęgi , 2011

olej, płótno;
50 x 50 cm;
sygn. p.d. : filippo V 2011

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Całe złoto szeryfa, 2011

olej, płótno;
81 x 100 cm;
sygn. l. d.: filippo I 2011

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Alicja, 2009

olej, deska,
34 x 46 cm w świetle oprawy,
sygn. p.d.: FILIPPO IV 2009

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Leon i Róża, 2011

Olej, płótno;
100x73 cm
Sygn. l. d.: filippo 11 2011 i na odwrocie: LEON I RÓŻA/ filippo

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Do wyboru, do koloru, 2010 r.

olej/płótno,
116 x 89 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Do wyboru | do koloru | filippo 2010`

liczba obiektów: 113