PANEK Jerzy (1918-2001)
drzeworyt, papier; 25 x 33,5 cm (odcisk klocka), 35 x 43 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Panek Jerzy (ołówkiem); tytuł l. d.: "Wakacje" (ołówkiem).
cena wywoławcza: Wykup abonament
PANEK Jerzy (1918-2001)
drzeworyt, papier bibułkowy; 25,5 x 31 cm (wymiar arkusza);
sygn. i opisany u dołu: MANIFEST PKWN Panek Jerzy (ołówkiem).
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
Akwarela, papier; 28 x 17,5 (w świetle p-p)
Datowany d.: 10.4.82
*opłata droit de suite
PANEK Jerzy (1918-2001)
ołówek, papier, 28 × 20 cm
w świetle oprawy
PANEK Jerzy (1918-2001)
kredka, papier 20 × 28 cm w świetle oprawy
l.ld: 20
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
drzeworyt, papier, 72 x 52 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem u dołu: XV./XXV./Biały Koń I/Panek 1959
PANEK Jerzy (1918-2001)
długopis, papier, 19 × 29 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: Panek
PANEK Jerzy (1918-2001)
ołówek, papier, 19 × 29 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. l. d.: Panek 78
PANEK Jerzy (1918-2001)
Zestaw sześciu rysunków kredką na kartonie; wym. plansz: 23 x 32 cm; wszystkie sygnowane i datowane ołówkiem kub kredką; na odwrociach zapiski kolekcjonerskie. Rysunki artysty poświęcone tej tematyce rzadko pojawiają się na rynku antykwarycznym.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Drzeworyt, papier chiński; wym. planszy: 490 x 620 mm; sygn. oł. od lewej: tytuł, epreuve d’artiste II, p.d.: Panek 1965.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Drzeworyt, papier; wym. planszy: 530 x 720 mm; sygn. od lewej egz. III/III, tytuł; p.d. sygn. oł.: Panek 1971/92.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Drzeworyt; wym. planszy: 595 x 454 mm, sygn. i dat. p.d.: Panek 1962; śr.d. tytuł, p.d. dedykacja autorska. Grafika po konserwacji. Lit.: D. Burkamp,"Jerzy Panek", Bielefeld 1995, Kerber Verlag, poz. 214.
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
odprysk/papier, 32,5 x 33,5 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: 'Jerzy Panek 2000 "oszust matrymonialny" trawił i drukował Krzysztof Tomalski'