1 zł
2 600 000 zł

MACIEJEWSKI Zbysław Marek (1946 Pohulanka -1999 Kraków)

Maki 1985

tempera, akryl, płótno 40 x 50 cm; sygn. śr. d.: Zb. Maciejewski ,
na odwrocie napis: Zbysław Marek/Maciejewski/"Maki"/temp akryl/40 x50/1985

cena wywoławcza: Wykup abonament

Ogród wiosenny

gwasz, papier, 50 x 70 cm
sygn. p.d., dat 28.IX. 1984

Bez tytułu (Dzieci i fotel), IV 1984

akryl, płótno,
65 x 79.5 cm
sygnowany p.d.: Zb. Maciejewski IV 84

Perswazje II, 1997

akryl, tektura,
48 x 42 cm
sygnowany l.d.: Zb Maciejewski 20 VII 1997

RÓŻE, 1984 r.

Tempera, akryl na płótnie 40 x 35 cm
Sygnowany p.d. - "Zb. Maciejewski 7. XII. 84"

EROTYK, ok. 1974 r.

Technika mieszana na papierze 24 x 24 cm (w świetle passe-partout)
Nie sygnowany

Perswazje II 1997

akryl, tektura, 48 x 42 cm;
sygn. i dat. l. d.: ZbMaciejewski 20.VII.97,
napisy autorskie na odwrocie

Ganek w Tarnowie

olej, płótno
wym.: 34 x 44 cm
niesygn

Autoportret

akwarela, papier
wym.: 13 x 8,5 cm
niesygn

"Ogródek z kaktusem"

akwarela, papier, wym.: 14 x 19,5 cm
sygn. p.g.: wrzesień 1969 wtorek 23.40

"Ogródek z kaktusem"

olej, tektura, wym.: 13,5 x 20 cm
sygn. p.g.: 1969

"Pejzaż z indykami"

olej, płótno, wym.: 56 x 60 cm
sygn. na blejtramie: Maciejewski

"Ogródek w Tarnowie"

akwarela, papier, wym.: 13,5 x 20,5 cm
niesygn.

PIERROT, 1978

olej na płótnie, 151 x 91,5 cm,sygnowany p. g. "Zb 24 VI 1978", na odwrocie ręką artysty nazwisko i data

Martwa natura z gruszkami, 1982

akryl, olej, płótno,
38.3 x 46.3 cm
sygnatura l.g. (słabo czytelna): Zb M [?] 1982

MAKI, 1985 r.

Tempera, akryl na płótnie 40 x 50 cm
Sygnowany śr.d. - "Zb. Maciejewski"
Obraz opisany na odwrocie

OGRÓD, 1984

olej, płótno, 130 x 85 cm;
sygn. i dat. p.d.: 9 III 84 Z. M. Maciejewski

KOROWÓD, 1986

tempera, gwasz na papierze,
22,5 x 28,5 cm
w świetle passe-partout
sygnowany p. g. "Zb. Maciejewski 3 II 1986"

DRZEWO

Pastel na papierze 48 x 62 cm
Sygnowany p.d. - "Zb. Maciejewski"

Maki

olej, płótno,
73 x 60 cm
Sygnowany p.d.: ZbMaciejewski 7 IV 97

liczba obiektów: 121