PRIEBE Rudolf (1889-1956 Rudolfstadt)
olej, płótno, 60 x 60 cm
sygnowany l.d.: Priebe
Na odwrocie nalepka (druk) z tekstem: Rudolf PRIEBE | Marine u. Bildns - MALER | * 1889 Schulakowo / Lebt in Hamburg | - Lit. Th./B. Vollmer III -
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno,
70.5 x 101 cm
sygnowany l.d.: Priebe
olej, płótno,
74 x 100 cm
Sygnowany p.d.: Priebe
olej, płyta pilśniowa, wym.: 25 x 34 cm
sygn. p.d.: Priebe
PO POŁOWIE (RYBACKIE ŁODZIE ŻAGLOWE), 1945
olej na sklejce, 54,5 x 70 cm, sygnowany p. d. "Priebe", na odwrocie ręką artysty "Rudolf Priebe, Hamburg 11 Hallentrapp [?] 5, Dez. 1945"
olej na tekturze, 50 x 60 cm, sygnowany p. d. "Priebe"
WIATRAK; PEJZAŻ NADWODNY Z ŻAGLÓWKAMI
olej na płycie, 40 x 50 cm, sygnowany p.d.: "Priebe"
Malowany szeroko, zamaszyście, pewną ręką.
olej na płótnie, 66 x 91 cm, sygnowany p.d.: "Priebe"
olej, tektura, 60,5 x 80 cm
sygnowany l.d.: Priebe
olej na płótnie, 60 x 80 cm sygnowany l.d. "Priebe"
olej, tektura,
79.5 x 99.5 cm
sygnowany l.d.: Priebe
olej na sklejce, 35,5 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: "Niederelbe/Priebe HH"
olej, płótno,
30 x 40 cm
sygnowany l.d.: Priebe
olej na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany l.d.: "Priebe"
olej na płótnie, 60,3 x 80,4 cm
sygnowany l.d.: "Priebe"
na odwrocie stempel zakładu przyborów malarskich oraz informacje o obrazie
olej, płótno,
80.5 x 60 cm
Sygnowany l.d.: Priebe
olej, płótno,
70 x 100 cm
sygnowany l.d.: Priebe
olej na płótnie, 70,5 x 100,5 cm
sygnowany p.d.: "Priebe"