1 zł
2 600 000 zł

BIELECKI Władysław (1896-1943)

Wawel. Katedra, ok. 1927

Drzeworyt barwny;
wym. płyty: 405 x 310 mm;
sygn. oł. p.d.: Wł. Bielecki del. et imp., l.d.: Wawel. Katedra. Oryg. drzeworyt.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Chrystus

drzeworyt barwny,
33 x 28,5 cm,
sygn. p.d.: Wł. Bielecki del. et imp.; l.d.:Chrystus / Oryg. drzeworyt.

Dziedziniec Collegium Maius. Biblioteka Jagiellońska

drzeworyt barwny,
49,5 x 36 cm,
sygn. p.d.: Wł. Bielecki del. et imp.; l.d.:Kraków: Biblioteka Jagiellońska / Oryg. drzeworyt.

Wejście na Wawel

drzeworyt barwny/papier, 12,6 x 11,5 cm (w świetle passe partout)
sygnowany ołówkiem u dołu oraz tytuł autorski

Kłaj: po jarmarku, 1926

drzeworyt barwny, 19,5 x 25 cm
sygn. p.d.: Wł. Bielecki del et imp. 926

Kraków. Fragment z Sukiennic, 1923

drzeworyt barwny; wym.: 320 x 280 mm; sygn. i dat. ołówkiem p.d.: Wł. Bielecki. Stan zachowania dobry.

Tatry. Hala Gąsienicowa

drzeworyt barwny, 24.5 x 26.5cm
sygn. ołówkiem p.d.: Wł. Bielecki del. et imp.;
l.d.: / Tatry: Hala Gąsienicowa / Oryg. drzeworyt.

Tryptyk - Wawel

Lodge
drzeworyt barwny, papier,
28 x 20,5 cm (w świetle oprawy),
wymiar właściwy 25,6 x 19,4 cm;
sygn. p.d.: Wł. Bielecki del. et imp.;
napis l.d.: Wawel: "Lodge" / Oryg. drzeworyt
Baszta Złodziejska
drzeworyt barwny, papier, 28 x 20,5 cm (w świetle oprawy), wymiar właściwy 25,5 x 19,5 cm; sygn. p.d.: Wł. Bielecki del. et imp.;
napis l.d.: Wawel: Baszta Złodziejska / Oryg. drzeworyt
Legenda
drzeworyt barwny, papier, 28 x 20,5 cm (w świetle oprawy),
wymiar właściwy 25,5 x 19,3 cm;
napis l.d.: Wawel: "Legenda" / Oryg. Drzeworyt

Kraków: Kościół św. Wojciecha, 1930

drzeworyt barwny, wym.: 33 x 28 cm
sygn. ołówkiem p.d.: Wł. Bielecki del. et imp. (1)930; l.d.: Kraków: Kościół św. Wojciecha / (Oryg. drzeworyt).

Ojców

drzeworyt barwny, 295 x 260 mm,
sygn. oł. p.d., tyt. l.d.

Kraków: Fragment z Sukiennic 1923

drzeworyt barwny, wym.: 320 x 282 mm,
sygn. i dat. oł. p.d., tyt. oł. d.

Giewont

drzeworyt barwny, wym.: 214 x 250 mm, sygn.i tyt.oł.

Tyniec

drzeworyt barwny, wym.: 215 x 175 mm, sygn. i tyt. oł.

Ulica Garbarska

drzeworyt barwny, wym.:174 x 160 mm, sygn. i tyt. oł.

Wawel (od strony murów na Wieżę Zygmuntowską)

drzeworyt barwny, wym.: 215 x 174 mm, sygn.i tyt. oł.

Wawel (od strony Kurzej Stopki)

Kościół Św. Krzyża

drzeworyt barwny, wym.: 215 x 175 mm, sygn. oł. p.d.

Na Wiśle

drzeworyt barwny, wym.: 258 x 295 mm, sygn.oł.

Baszta Złodziejska na Wawelu

drzeworyt barwny, wym.: 256 x 197 mm,
sygn. oł. p.d.

Kraków: Salwator 1925

drzeworyt barwny, wym.: 200 x 217 mm,
sygn. i dat. oł. p.d., tyt. oł. l.d.

liczba obiektów: 122