PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Akryl, płótno; 93,5 x 130 cm
Sygn. l.d. J.Pałucha 2010
cena wywoławcza: Wykup abonament
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej/płótno, 55 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: `J. Pałucha 2012`
Estymacja: 5 000 - 7 000
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej/płótno, 70 x 55 cm
sygnowany i datowany l.d.: `J. Pałucha 2010`
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno, 70 x 55 cm;
sygn. J.Pałucha 2011
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej/płótno,
43 x 60 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany l.d.: `J.PAŁUC HA 90`
Estymacja: 5 800 - 6 800
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl na płótnie
33 x 38 cm
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Z CHEŁMOŃSKIEGO [Babie lato], 2011
akryl na płótnie,
55 x 70 cm,
sygnowany p.d. "J. Pałucha 2011 /z Chełmońskiego"
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl/płótno,
56 x 70 cm,
sygnowany i datowany l.d.: `J. Pałucha 2011`
oprawa autorska
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Akryl, płótno;
81 x 100
Sygn. p.d. J.Pałucha 2011
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno,
46 x 55 cm,
sygn., i dat. p.d.: J.Pałucha 2011
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno,
65 x 81
sygn. l.d.: J. Pałucha 2006
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Olej, płótno;
55x70 cm
Sygn. l.d.: Jpałucha 2011
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
"FORTEL ONUFREGO ZAGŁOBY", 2010
akryl na płótnie,
55 x 70 cm,
sygnowany p.d. "J. Pałucha 2010", na odwrocie napisy autorskie.
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Akryl, płótno;
60x80 cm
Sygn.p.d.:J.Pałucha o:8
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno;
70 x 140 cm
sygn. l.d. J.Pałucha 2010
Na odwrocie: "Do zobaczenia"/ J.Pałucha 2010
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl na płótnie,
46 x 33 cm,
sygnowany l.d. "J.Pałucha 97"
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
TRZY GRACJE CZYLI MANEWRY MIŁOSNE, 2010
akryl na płótnie,
65 x 81 cm
sygnowany na odwrocie "Trzy Gracje czyli Manewry miłosne/ J. Pałucha 2010"
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Olej, płótno;
70 x 55 cm
Sygn. l.d. J.Pałucha 2008
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej/płótno
65x81 cm
Sygn.p.d.: J.Pałucha 2008