1 zł
2 600 000 zł

AUTOR nierozpoznany

Tango Bar Ancorin

tusz, akwarela/papier, 48 x 61 cm (w świetle passe-partout)

cena wywoławcza: Wykup abonament

AUTOR nierozpoznany

Chłopiec

akwarela, gwasz, ołówek/papier, 41 x 43 cm
l. śr.: sygnatura nieczytelna

Estymacja: 1 000 - 1 500

AUTOR nierozpoznany

ŻURAW GDAŃSKI, pocz XX w.

Litografia barwna, jedwab, 30 x 22 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną

AUTOR nierozpoznany

Manewry w Paryżu, 1888 r.

akwarela, tusz/papier, 7 x 11 cm (w świetle passe-partout)
na odwrociu: `31. XII 88.`

Estymacja: 1 500 - 2 500

AUTOR nierozpoznany

Napoleon w Bitwie Narodów pod

Lipskiem, 1877 r.
akwarela, tusz/papier, 9 x 14 cm (w świetle passe-partout)
na odwrociu: `22 Juni 1877` oraz `Napoleon am 18. Oktober 1813`

Estymacja: 1 500 - 2 500

AUTOR nierozpoznany

Napoleon na polu bitwy, 1888 r.

akwarela, tusz/papier, 8 x 10 cm (w świetle passe-partout)
na odwrociu: `8. III. 86`

Estymacja: 1 500 - 2 500

AUTOR nierozpoznany

Śmierć ks. Józefa Poniatowskiego w

Elsterze, 1886 r.
akwarela, tusz/papier, 11 x 9 cm (w świetle passe-partout)
na odwrociu: `21. III. 86.`

Estymacja: 1 500 - 2 500

AUTOR nierozpoznany

Pierwsi chrześcijanie

tusz/papier,
22 x 30,5 cm (w świetle passe-partout)
l. d. nieczytelna sygnatura

Estymacja: 800 - 1 000 zł

AUTOR nierozpoznany

Scena z opery G. F. Handel`a Ariodante

(Litografia Ricordi, XIX w.)
niesygnowany litografia 36.4x48.7

AUTOR nierozpoznany

Niedźwiadki (1908)

sygn. dat. l.d. akwarela, papier 99.5x70

AUTOR nierozpoznany

Śnieżne Kotły w Karkonoszach

olej, sklejka,
75 x 100cm
sygn. nieczytelnie p.d.

AUTOR nierozpoznany

Portret młodej kobiety w białej sukni

olej, płótno,
64 x 54cm
na górnej poprzeczce krosień napis atramentem: "Marie Kadach (dwie złączone obrączki) 1833 mit Gustav Alberti"

AUTOR nierozpoznany

Ulica w Paryżu

tempera/papier, 45 x 55 cm

AUTOR nierozpoznany

Po żniwach

olej/tektura, 25 x 30 cm

AUTOR nierozpoznany

Pejzaż, 1911 r.

olej/płyta, 24 x 33 cm

AUTOR nierozpoznany

Bieg, lata 40-te XX w.

olej/płótno, 50 x 64 cm

AUTOR nierozpoznany

Akt, lata 30- te XX w.

brąz, podstawa granit, wys.: 28,5 cm

AUTOR nierozpoznany

AUTOR nierozpoznany

Portret włoskiego rybaka

olej/deska, 27 x 18,5 cm
sygnowany p. d.: trudno czytelnie
Autor nierozpoznany, ok. 1900 r.

AUTOR nierozpoznany

Pejzaż ze stawem

olej/płótno, 66 x 88 cm
sygnatura p. d. trudno czytelna

liczba obiektów: 244