PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 120x80 cm
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 21 cm, 2014,
sygnowany na odwrocie.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
sygnowany na odwrocie.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 90 x 130 cm,
sygn. na odwrocie.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej/płótno, 86 x 130 cm
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 21 cm,
sygn. na odwrocie: Marta Julia Piórko | "Wszystko jest możliwe" | Olej na płótnie | 30 x 21 cm | 2004, praca oprawiona
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 21x30 cm
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 90 x 130 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
W niedźwiedziej skórze, 2014 r.
olej/płótno, 33 x 27 cm
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 24 x 18 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
Noce są dla odważnych, 2014 r.
olej/płótno, 30 x 20 cm
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 21 cm
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 86 x 130 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 24 x 18 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 33 x 24 cm,
sygn. na odwrocie