PORADA Paweł (ur. 1985)
akryl na płótnie, 70x50 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
cena wywoławcza: Wykup abonament
PORADA Paweł (ur. 1985)
akryl na płótnie 50x50 cm,
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno; 100 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: Paweł Porada / ~ 2014 ~ (ołówek)
PORADA Paweł (ur. 1985)
akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.
PORADA Paweł (ur. 1985)
akryl na płótnie, 60x60 cm
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno, 50x50 cm
sygn..p.d: Porada
PORADA Paweł (ur. 1985)
akryl na płótnie,
60x50 cm,
sygnowany na odwrocie
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno, 35x50 cm
Opisany na odwrocie: Paweł Porada -2014
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno, 100x70 cm
opisany na odwrocie: Paweł Porada 2013
PORADA Paweł (ur. 1985)
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno; 80,5 x 70,5 cm;
sygn. na odwrocie długopisem: Paweł Porada / - 2013-.
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno;
70 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: Paweł Porada / ~2014~
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej na płótnie
80x70 cm
Opisany na odwrocie: Paweł Porada 2014 r
PORADA Paweł (ur. 1985)
akryl/płótno, 40 x 50 cm
opisane na odwrocie: PAWEŁ PORADA 2013
PORADA Paweł (ur. 1985)
akryl na płótnie, 50x40 cm
Sygnowany na odwrocie
PORADA Paweł (ur. 1985)
akryl, płótno, 50x40 cm