1 zł
2 600 000 zł

HASIOR Władysław (1928-1999)

JEREMIADA 98, 1998

olej na płótnie,
85 x 63 cm,
sygnowany l.d. "W.Hasior".
U dołu tytuł pracy. Na odwrocie, ręką autora, na płótnie: "JEREMIADA/ 1998 r."

cena wywoławcza: Wykup abonament

HASIOR Władysław (1928-1999)

Sztandar Blaskomiotny (1981)

sygn. dat. na odwrocie
technika własna
350x150x21

HASIOR Władysław (1928-1999)

Adoracja Ostatniej Róży, 1975

assamblage, 39 x 28,3 cm;
na odwrocie napis autorski: Hasior W. / 1975 / Adoracja / Ostatniej / Róży

HASIOR Władysław (1928-1999)

I Ty będziesz Indianinem, 1982

assemblage,
51.5 x 45.8 cm
na odwrocie dedykacja l.g.: Piotrowi | z życzeniami | Szczęścia na zawsze| Hasior | 3 III 1983 | Hasior W. | 1982 |I Ty będziesz | Indianinem

HASIOR Władysław (1928-1999)

NAUCZYCIEL, 1965

assemblage,
32.3 x 30 c
na odwr. nalepka z napisem oł.: W.Hasior-1965 | XII.11 |"Nauczyciel"
p.d.: nalepka Muzeum Narodowego w Warszawie: p55/05
na "plecach" nalepiony fragment z tygodnika "Kultura"

HASIOR Władysław (1928-1999)

KOMPOZYCJA RELIGIJNA, ok 1977

Na odwrocie dedykacja: Serdecznie Pani | Dziękuję Za Cudowną | Toruńską Przygodę, | Której Organizator | ką Była Pani | Wspomina | z Sympatią i | z Wielkim Szacunkiem | W. Hasior | 26.IV - 22.V. 77

HASIOR Władysław (1928-1999)

Patera owalna Uroki Tatr

glina ceramiczna, szkliwienie barwne, 32,6 x 21 cm;
sygn. W. Hasior / "Uroki Tatr" / 6/10

HASIOR Władysław (1928-1999)

Don Kichot, 1987

asamblaż,
wys. 90 cm;
sygn. na spodzie: W Hasior 1987 / Don Kichot

HASIOR Władysław (1928-1999)

PORTRET KIEROWNIKA, 1987

technika własna, assamblage/podkład z desek
drewnianych,
145 x 61 x 24 cm
sygn. na odwrocie: `Hasior Wł`
na odwrocie naklejka autorska z tytułem i opisem, naklejka wystawowa oraz naklejka teatru im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Zakopanem

HASIOR Władysław (1928-1999)

KAPLICZKA DOMOWA Z BRUKSELI, 1989

technika własna,
45.5 x 30 cm
na odwrocie: wymiary 45 x 30 x 7, obok autorska etykieta: Kapliczka | Domowa | z Brukseli | 1989 | Hasior Wł.

HASIOR Władysław (1928-1999)

KAPLICZKA DOMOWA, 1997

technika własna,
58 x 41.5 cm
na odwrocie l.d.: Kapliczka | Domowa | 1997 | Hasior Wł.

HASIOR Władysław (1928-1999)

DON JUAN

tworzywo sztuczne,
wysokość: 40 cm

HASIOR Władysław (1928-1999)

OSTATNI TOAST, 1982

instalacja,
51.3 x 42 cm
na odwrocie: "Ostatni Toast" | Hasior Wł. | 1982 | XII-24. | Krzysztofowi Wspania | łemu | Szczęścia | na Zawsze! | HWł.

HASIOR Władysław (1928-1999)

ELEMENT SCENOGRAFICZNY KOMPOZYCJA Z MATKź BOSKź

technika własna, sztandar,
286 x 125 cm
sygn. na odwrocie: `HasiorW`

HASIOR Władysław (1928-1999)

Kapliczka, 1991

technika własna, assamblage,
85 x 45 x 11 cm
na odwrocie dedykacja autorska i data `1991` oraz sygn.: `Hasior Wł.`

HASIOR Władysław (1928-1999)

KOMPOZYCJA RELIGIJNA, ok 1977

Na odwrocie dedykacja: Serdecznie Pani | Dziękuję Za Cudowną | Toruńską Przygodę, | Której Organizator | ką Była Pani | Wspomina |z Sympatią i | z Wielkim Szacunkiem | W. Hasior | 26.IV - 22.V. 77

HASIOR Władysław (1928-1999)

Don Kichot, 1987 r.

assemblage,
92 x 15 x 37 cm
sygn. i dat. na podstawie: `Hasior W. 1987 -Don Kichot-`

HASIOR Władysław (1928-1999)

Trójca Święta, 1970 r.

assemblage,
57 x 39 x 20 cm
sygn. na odwrocie: `Hasior W. 1970 "Trójca Święta" `

HASIOR Władysław (1928-1999)

Pamięci Dyrektora

technika własna, assamblage, płyta pilśniowa, 100,5 x 67 cm
na odwrocie napis: Pamięci Dyrektora / Hasior W / 1982

HASIOR Władysław (1928-1999)

Medytacje, 1981

technika własna, assamblage, płyta pilśniowa, 100,5 x 67 cm;
na odwrocie napis: Medytacje / Hasior Wł / 1981

liczba obiektów: 179