1 zł
2 600 000 zł

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Krakowski-Ars - Hormegram, 1990

tempera, olej, płótno, 61 x 47 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Hormegram, 1948/69

tempera, tusz, płótno, 60 x 50 cm

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Łodzie na przystani (1935)

sygnowany dat. p.d.
olej, sklejka, 29x35.5 cm

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Kompozycja, 1956

tempera,akwarela, pastel/papier

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Kompozycja, lata 50 XX w.

technika mieszana, akwarela, tusz, gwasz, pastel, papier,
84 x 59 cm (w świetle passe-partout)

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Kompozycja, 1956 r.

gwasz/papier, 84 x 59 cm w św. p. p.
sygn. i dat. p. d.: `SZWACZ / 56 / VI`

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Kompozycja abstrakcyjna, 1950

ołówek, akwarela, gwasz, karton,
41,5 x 58,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: SZWACZ - 8 - IX - 50

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Kompozycja, 1991

olej, płótno, 61 x 50 cm;
sygn. p.d.: B. SZWACZ; dat. l.d.: 1991

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

KOBIETA Z MANDOLINA, lata 70. XX w.

olej, plótno,
165 x 92.5 cm

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

22. KOMPOZYCJA III, 1996 (?)

olej, plótno,
110 x 185 cm
slad sygnatury l.d.: + SZWACZ 96 (?)
na odwrocie na blejtramie nalepka: Boguslaw Szwacz | Kompozycja III

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Ars-hormegram, 1990

olej, płótno, 65 x 60 cm,
sygn. i dat. p.d.: SZWACZ 1990

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Kompozycja, 1991

olej, płótno
61 x 50 cm; sygn. p.d.: B. SZWACZ; dat. l.d.: 1991

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Ars - Hormegram no 4 (kosmiczny), 1978-1980

tempera, akryl, olej, płótno,
92 x 60 cm
sygnowany p.d.: B. SZWACZ 1980

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Bez tytułu, 1969

olej, płótno,
46 x 55 cm
sygnowany p.d.: *Szwacz***1969*

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

HORME KLASYCZNE nr 54 - ARSHORMEGRAM SŁONECZNY (Ars-hormegryf słoneczny), 1975-86

tempera na płótnie, 122,5 x 188,5 cm,
na odwrocie liczne napisy autorskie (w tym sygnatury), m.in. na płótnie: ""ARSHORMEGRAM SŁONECZNY" 1976. SZWACZ B.", "Bogusław SZWACZ / WARSZAWA / * 1975-1985 *"; na krośnie: ""HORME KLASYCZNE N: 54 - ARSHORMEGRAM SŁONECZNY" 1986 * B. SZWACZ*", "[...] 1980 * WARSZAWA.", "1982 / PRZEKOMPONOWANY "ARS-HORMEGRYF SŁONECZNY" * 1975 / 1982 * [...]"
Obraz z 1975 r. przekomponowany w latach 1982/86 na "Ars-hormegryf słoneczny"

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

ARS-HORMEGRAF, 1991

technika mieszana na papierze, 19,7 x 17,1 cm,
sygnowany l.d. "szwacz / 1991"

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

ARS-HORMEGRAF, 1960

technika mieszana na papierze, 20,4 x 14,2 cm,
sygnowany l.d. "szwacz / 1960"

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

KOMPOZYCJA KOLOR-RYTM, ARS-HORME, (ARSHORMEGRAM), 1970

olej, tempera na płótnie, 65 x 92 cm,
sygnowany p.d. "1970 / szwacz", l.d. "Kompozycja / kolor-rytm / ARS-HORME / WYOBRAŹNI / szwacz / 1970"

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

KOMPOZYCJA Z KOŁAMI, lata 60. XX w.

olej, tempera na płótnie,
160 x 88,5 cm

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

KOMPOZYCJA KONSTRUKCYJNA,

2. połowa lat 60. XX w.
tempera, olej na płótnie,
136 x 110,5 cm

liczba obiektów: 163