1 zł
2 600 000 zł

KRCHA Emil (1894-1972)

Stogi

akwarela, papier, 23,8 x 30 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Krcha;
na odwrocie napis Grzybno 25 (przepisany na nowa oprawę)

cena wywoławcza: Wykup abonament

KRCHA Emil (1894-1972)

Akwarela, papier, 22,5 x 29,5 cm,
sygn. p.d.: Krcha

KRCHA Emil (1894-1972)

Martwa natura z dwoma wazonami, 1960 r.

akwarela/papier, 64 x 48 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: `E.Krcha`, dat. l.d.: `Kraków 960`

KRCHA Emil (1894-1972)

Martwa natura z gruszką

olej, płyta
39 x 49 cm;
na odwrocie nalepka autorska: Nr: 22 E. Krcha / Martwa z gruszką (...);
Rama autorska

KRCHA Emil (1894-1972)

olej, płótno naklejone na tekturę
60 x 73,5 cm;
sygn. l. d.: E. Krcha

KRCHA Emil (1894-1972)

KOŚCIÓŁEK W SMOLNEJ

olej, tektura
46 x 59.8 cm
sygnowany p.d.: Krcha
Na odwrocie autorski napis: E. KRCHA | KOŚC. ŚW. JÓZEFA | W SMOLNEJ / K RZESZOWA. Ponadto napisy - grupy cyfry atramentem i ołówkiem.

KRCHA Emil (1894-1972)

Martwa natura z dzbankiem do kawy

Olej, tektura
51 x 70 cm cm
Niesygnowany
W załączeniu opinia syna artysty Jana Krzysztofa Krchy.

KRCHA Emil (1894-1972)

Nad brzegiem morza

olej, tektura
34 x 41 cm;
sygn. p. d.: Krcha

KRCHA Emil (1894-1972)

Tulipany z bzem

olej, tektura
66 x 44,2 cm (w świetle oprawy)
na odwrocie napis autorski: Emil Krcha / Tulipany z bzem /
wym 69 x 47 cm / olej tekt. / r 1968

KRCHA Emil (1894-1972)

ORP BŁYSKAWICA

olej na płótnie
85 x 70 cm
sygnowany "ORP. BŁYSKAWICA E.KRCHA"

KRCHA Emil (1894-1972)

NAD STAWEM, 1951

olej na płycie
41 x 54,5 cm
sygnowany l.d. "E.Krcha 51"

KRCHA Emil (1894-1972)

RUSKA WIOSKA

olej na tekturze
15 x 21 cm
sygnowany p.d. "Krcha", na odwrocie ręką autora "4. Ruska wioska"

KRCHA Emil (1894-1972)

olej, płótno
65 x 100 cm;
sygn. p. d.: Krcha;
na odwrocie poświadczenie autent. przez syna Krzysztofa Krchę

KRCHA Emil (1894-1972)

Martwa natura z kwiatami i owocami

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier
48 x 69,5 cm (w świetle oprawy)

KRCHA Emil (1894-1972)

Białe róże

Olej, płótno
60 x 50 cm,
sygn. p.d.: E Krcha, l.d.: Krzemieniec 1948

KRCHA Emil (1894-1972)

Martwa natura`

Akwarela, tektura
29 x 38 cm,
sygn. p.d.: E. Krcha i l.d.: Kraków 44. Na odwrocie naklejki ZPAP we Wrocławiu

KRCHA Emil (1894-1972)

Ryby na półmisku

Akwarela, papier
27 x 32 cm,
sygn. l.d.: E. Krcha. Na odwrocie naklejka Muzeum Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy

KRCHA Emil (1894-1972)

Tulipany z bzem

olej, tektura,
66 x 44,2 cm (w świetle oprawy);

KRCHA Emil (1894-1972)

Martwa natura z kaczeńcami

olej, płótno,
60 x 71,5 cm;
sygn. p. d.: E. Krcha;
na odwrocie: na krośnie powtórzona sygnatura - Emil Krcha oraz 3 nalepki autorskie z informacjami o obrazie m. in. z tytułem - Martwa z kaczeńcami i numerami - 61 i 54;
Obraz wystawiany na wystawach monograficznych E. Krchy w Zachęcie w Warszawie w 1963 r. (nr kat. 54) i BWA w Krakowie w 1965 r. (nr kat. 61)

KRCHA Emil (1894-1972)

MARTWA NATURA Z PATERź OWOCÓW I WAZONEM KWIATÓW, 1964

Tempera, gwasz, tektura;
31 x 44,5 cm
Sygnowany l.d.: E. Krcha 64

liczba obiektów: 218