1 zł
2 600 000 zł

KONDEK Wacław (1917-1976)

Z cyklu Sulejów (1961)

sygn., dat. p.d. litografia, tinta 21x31

cena wywoławcza: Wykup abonament

KONDEK Wacław (1917-1976)

Z cyklu Sulejów (1961)

sygn., dat. p.d. litografia, tinta 21x30

KONDEK Wacław (1917-1976)

Dziewczynka z kotkiem, lata 50.

Drzeworyt; wym. komp.: 225 x 175 mm; planszy: 272 x 220 mm; niesygn.

KONDEK Wacław (1917-1976)

Sulejów - klasztor cystersów, 1961

litografia, papier, 29,5 x 23,8 cm(w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wacław Kondek 1961;
napis l. d.: Sulejów

KONDEK Wacław (1917-1976)

Wieża klasztoru cystersów w Sulejowie, 1961

litografia, papier, 29,3 x 23,8 cm(w świetle oprawy);
napis l. d.: Sulejów

KONDEK Wacław (1917-1976)

Ballada Bidaczów Stary II, 1969

tempera, deska kreślarska, 50 x 70 cm;
sygn. i dat, na odwrocie;
napisy autorskie na odwrocie: Ballada Bidaczów Stary II

KONDEK Wacław (1917-1976)

Pejzaż III (1967)

sygn. dat. p.d., litografia, 43.5x62.5

KONDEK Wacław (1917-1976)

Kompozycja z liśćmi

olej, sklejka, 85,5 x 96 cm;
sygn. p. d.: W K

KONDEK Wacław (1917-1976)

Młyn w Nowym Bidaczowie (1967)

niesygnowany
dat. p.d. (potwierdzenie autorstwa przez Marię Kondek)
litografia
42.5x60.5

KONDEK Wacław (1917-1976)

Kompozycja z liśćmi

olej, płyta pilśniowa, 110 x 80 cm;
sygn. p. d.: W. K.

KONDEK Wacław (1917-1976)

Młyn w Zębodole (1968)

sygn. dat. p.d.
litografia
42.2x58.5

KONDEK Wacław (1917-1976)

Dziadek Łopuch, lata 40.

Drzeworyt
wym.: 240 x 185 mm
sygn. oł. p.d.: Kondek; l.d.: tytuł.

KONDEK Wacław (1917-1976)

Martwa natura

olej, płótno
85 x 71 cm
sygn. p. d.: W. K.

KONDEK Wacław (1917-1976)

Ćma

sygn. dat. p.d.
litografia
46x57.7

KONDEK Wacław (1917-1976)

KONDEK Wacław (1917-1976)

Stworki, 1959

olej, płótno,
68 x 90 cm;
sygn. i dat. p. d.: WK 59

KONDEK Wacław (1917-1976)

Diabelska rodzina

Niesygnowany
Ceramika
wys.36, dł.25

KONDEK Wacław (1917-1976)

Matka z dzieckiem (1961)

sygnowany dat. p.d.
drzeworyt
25.2x20.2

KONDEK Wacław (1917-1976)

olej, płótno,
50 x 69 cm,
sygn. p.d.: W. Kondek 1965

KONDEK Wacław (1917-1976)

Madonna XI (1965)

sygn. dat. p.d., olej, deska, 45x20.5

liczba obiektów: 183