1 zł
2 600 000 zł

PAWLAK Włodzimierz (ur. 1957, Korytów)

NOTATKA O SZTUCE NR 329, 2003

olej na płótnie, 33 x 24 cm, sygnowany na odwrocie "WŁODZIMIERZ PAWLAK /NOTATKA O SZTUCE /NR 329 /2003".

cena wywoławcza: Wykup abonament

NOTATKA O SZTUCE NR 331, 2003

olej na płótnie, 33 x 24 cm, sygnowany na odwrocie "WŁODZIMIERZ PAWLAK /NOTATKA O SZTUCE /NR 331 /2003"

DZIENNIK Nr 117, 2009

olej na płótnie, 50 x 40 cm, sygnowany,datowany i opisany na odwrocie "WŁODZIMIERZ PAWLAK /DZIENNIK NR 117 /50 x 40 /2009 /ZACZĘTY 15 VIII MATKI BOSKIEJ /ZIELNEJ".

Dziennik nr 100, 1998 r.

olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `WŁODZIMIERZ PAWLAK | DZIENNIK NR 100 | 150 x 100 | 1998 | /6.X - 25.X/`

Estymacja: 40 000 - 50 000 zł

Sportowcy Malewicza, 2012

olej/płótno, 24x33 cm

Estymacja: 4500 - 5500 zł

Notatka o sztuce 3/02, 2012

olej/płótno, 20x20 cm

Estymacja: 3600 - 4400 zł

Kilka płaszczyzn intektualnych, 1994 r.

olej/płótno, 130 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `WŁODZIMIERZ PAWLAK | KILKA PŁASZCZYZN INTEKTULNYCH | 130 x 120 | 1994`

- bezpośrednio z pracowni artysty
- kolekcja prywatna

Estymacja: 35 000 - 45 000 zł

Kochać jak to łatwo powiedzieć, 1986 r.

olej/płótno, 170 x 135 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `WŁODEK PAWLAK | KOCHAĆ JAK TO ŁATWO POWIEDZIEĆ | 135 x 170 | 1986`

Estymacja: 35 000 - 45 000 zł

Kwiaty V. v. Gogha, 2005

tusz, papier;
32,3 x 22,8 cm (wymiar arkusza);
u dołu napis ołówkiem: WŁODZIMIERZ PAWLAK/ RYSUNEK TUSZEM D / 16.X.2005 / KORYTÓW "A" KWIATY V. v. GOGHA

Kwiaty V. v. Gogha, 2005

tusz, papier;
u dołu napis ołówkiem: WŁODZIMIERZ PAWLAK / RYSUNEK TUSZEM E/ 15.X.2005 / KORYTÓW "A" KWIATY V.V. GOGHA

DZIENNIK NR 112D, 2000

olej na płótnie, 33 x 24 cm,
sygnowany na odwrocie, na płótnie "Włodzimierz Pawlak"; tamże autorskie: tytuł, wymiary, data powstania.

NOTATKA O SZTUCE NR 72, 1999

olej na płótnie, 33 x 24 cm,
sygnowany na odwrocie, na płótnie "WŁODZIMIERZ PAWLAK"; tamże autorskie: tytuł, wymiary, data powstania.

Dziennik nr 85, 1997

olej, płótno; 150 x 100 cm
sygn.na odwrocieL WŁODZIMIERZ PAWLAK/
DZIENNIK NR 85/ 150 X 100 CM/ 1997

Estymacja: 45000-50000 zł

Pamiętaj o mnie, 1987

olej, płótno,
170 x 150 cm;
opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK/ PAMIĘTAJ O MNIE/ 170 X 150/ 1987
1989 - Tablice dydaktyczne, Pawilon SARP, Warszawa
2008 - Autoportret w powidokach, Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Warszawa
Reprodukowany: Autoportret w powidokach, Warszawa 2008

Dziennik C, 2000

ołówek, papier; 31,5 x 22,5 cm;
sygn. na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK/ DZIENNIK C/ 197 (w kółku) - MAREK/ 26II - 13III/ 2000

Rysunek kredką II, 07 II 2009 r.

kredka, ołówek/papier, 32,5 x 23 cm
sygnowany i opisany l.d.: `WŁODZIMIERZ PAWLAK | RYSUNEK KREDKĄ II (...)`

Estymacja: 600 - 1 000 zł

Dziennik nr 56, 1996 r.

olej/płótno, 165 x 135 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `WŁODZIMIERZ PAWLAK | DZIENNIK NR 56 | 165 x 135 | 1996`

Estymacja: 45 000 - 55 000 zł

Najważniejsze jest niewidzialne, 1987

Olej, płótno; 130 x 180 cm
Sygn. na odwrocie: WŁODEK PAWLAK/ JEŻELI BOLI CIĘ PALEC/ TO PRZECIEZ TWOJA RĘKA/ 135/180/ 1987/ NAJWAŻNIEJSZE JEST NIEWIDZIALNE

Estymacja: 60 000 - 80 000 zł

Rysunek kredką II, 2009 r.

kredka, ołówek/papier, 22,5 x 32 cm
opisany l.d.: `WŁODZIMIERZ PAWLAK | RYSUNEK KREDKź II | 09 LUTY 2009 KORYTÓWKA`

Estymacja: 600 - 900 zł

DZIENNIK NR 22, 1990

technika własna na płótnie, 135 x 190 cm,
sygnowany na odwrocie: "WŁODEK PAWLAK /DZIENNIK NR 22 /135 x 190 /1990"

liczba obiektów: 212