1 zł
2 600 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

Dziewczynka z chrustem

fotografia podmalowana?,
naklejona na deskę?; 13,5 x 10 cm;
obraz w efektownej ramie

cena wywoławcza: Wykup abonament

Malarz nieokreślony, XIX w.

Aleksandra Fiedorowna

olej, płótno dublowane;
143 x 106 cm;
córka cesarza Fryderyka Wilhelma III, żona cara Mikołaja I

Malarz nieokreślony, XIX w.

Sztorm

olej, płótno; 71,5 x 96 cm

Malarz nieokreślony, XIX w.

Portret damy we wnętrzu, ok. 1850 - miniatura

akwarela, papier; 12,7 x 9,2 cm (w świetle oprawy)

Malarz nieokreślony, XIX w.

Malarz nieokreślony, XIX w.

olej, płótno,
27 × 44 cm
niesygnowany

Estymacja: 7 000 - 8 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nad rzeką, koniec XVIII w.

olej, deska dębowa?; 17 x 53 cm;
Dolny fragment większej kompozycji.

Malarz nieokreślony, XIX w.

W pracowni malarskiej - studium modela, ok. 1890

olej, płótno; 77 x 51,5 cm;
sygn. l. d.: A. Wax (?- nieczytelne)
Na odwrocie owalny stempel z zatartym napisem składu materiałów malarskich? (...) STOCKHOLM

Malarz nieokreślony, XIX w.

Miniatura - Bruna Rosa

farby naszkliwne, porcelana; 8,5 x 6,7 cm (praca w owalu);
na odwrocie nieczytelny wycisk FR ?;
nieokreślona wytwórnia porcelany.
Wyrób w typie miniatur wiedeńskich i berlińskich

Malarz nieokreślony, XIX w.

Aleksandra Fiedorowna

- córka Fryderyka Wilhelma III, żona Mikołaja I
olej, płótno dublowane,
143 x 106 cm (obraz po konserwacji).

Malarz nieokreślony, XIX w.

Chłopiec siedzący przy stole, 1889

olej, płótno dublowane; 38 x 30 cm;
sygn. p. d.: A.W 89

Malarz nieokreślony, XIX w.

Portret kobiety w koronkowym czepcu

olej, płótno naklejone na tekturę,
67 x 53 cm;
ok. 1850

Malarz nieokreślony, XIX w.

Saracen, 1893?

olej, deska; 41 x 22,5 cm;
sygn. l. d.: nieczytelnie / 93

Malarz nieokreślony, XIX w.

Na targ

olej, płótno; 75 x 130 cm;
sygn. p. d.: ABuch.../ 187...
Na odwrocie na płótnie stempel ze składu przyborów malarskich K. Koller & Co Wiedeń?].

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nad strumieniem

olej, płótno, 80 x 115 cm;

Malarz nieokreślony, XIX w.

Malarz nieokreślony, XIX w.

Aleksandra Fiedorowna

olej, płótno dublowane, 143 x 106 cm (obraz po konserwacji).

Malarz nieokreślony, XIX w.

Górska kapliczka, ok. poł. XIX w.

olej, płótno dublowane, 57,5 x 49 cm

Malarz nieokreślony, XIX w.

Malarz nieokreślony, XIX w.

Portret mężczyzny, 1828

olej, płótno dublowane,
67 x 54 cm,
sygn. l. d.: O.K. 1828

liczba obiektów: 294