1 zł
2 600 000 zł

STAROWIEYSKI Franciszek (1930 Bratkówka k. Krosna - 2009 Warszawa)

ołówek, papier, 21 x 29,7 cm
niesygnowany

cena wywoławcza: Wykup abonament

Bez tytułu, 1993

długopis, papier, 21 x 29,7 cm
sygn. p. d.: F.B.S. 1693

Bez tytułu, 1988

pastel, papier, 21 x 29,7 cm
sygn. p. śr.: FS 1688

Bez tytułu, 1988

ołówek, papier, 21 x 29,7 cm
sygn. śr. d.: FS 1688 P

Bogini śmierci korali (La deese de la mort des coraux), 1989

olej, płyta, 131 x 101 cm
sygn. l. śr.: LA DEESSE |DE LA MORT | DES COREAUX |FS 1689 P

Oko i ucho czerwonej zarazy, 1989

olej, płyta, 102 x 131 cm
sygn.: p. śr. FS 1689 | OKO i UCHO | CZERWONEJ | ZARAZY

Tromba św. Ząba, 1996

pastel, papier, 29,7 x 21 cm
sygn. p. d.: F.B.S. 1696

Bez tytułu, 1988

technika mieszana, papier, 21 x 29,7 cm
sygn. p. d.: F.B.S. | 1688 P

Bez tytułu, 1982

ołówek, papier, 30,3 x 22,7 cm
sygn. p. śr.: FS 1682

Bez tytułu, 1995

akwarela, papier, 21 x 29,7 cm
niesygnowany

Bez tytułu, 1996

sygn.: śr. d. JEBIHAAL, FStarowieyski 1696 | P

Gówno, 1995

akwarela, papier, 29,7 x 21 cm
sygn. śr. d.: FS 1695

Dąb, z cyklu Pejzaże akwitańskie, 1991

akwarela, pastel , papier, 21 x 29,7 cm
sygn. śr. g.: FS 1691

Bez tytułu, 1986

akwarela, ołówek, kredka, papier, 21 x 29,7 cm
sygn. śr. d.: FS 1686 KAZ

Bez tytułu, 1987

flamaster, papier, 29,7 x 21 cm
sygn. p. d.: FS 1687

Bez tytułu, 1987

ołówek, długopis, flamaster, papier, 29,7 x 21 cm
sygn. śr. d.: FS 1687

Bez tytułu, 1987

sygn. p. d.: FS 1687

La Grande Betiseuse, 1984

technika mieszana, papier, 29,7 x 21 cm
sygn. p. g.: FS 1684 | P; u dołu napis: LA GRAND BETISEUSE

Bez tytułu, 1987

akwarela, ołówek, papier, 21 x 29,7 cm
sygn. l. d.: FS| 1987

Bez tytułu, 1987

ołówek, akwarela, papier, 21 x 29,7 cm
sygn. l. d.: FS 1687

liczba obiektów: 829