1 zł
2 600 000 zł
/7

WANIEK Henryk (ur.1942 Oświęcim)

Sol invicti, VIII-IX 1991

akwarela, karton,
47 x 59.3 cm
sygnowany l.d.: SOL INVICTI HENRYK WANIEK, p.d.: AUG - SEPT 1991 OCULUS HORI

cena wywoławcza: Wykup abonament

Zwierciadło zwierciadeł 1992

olej, folia srebrna, płótno,
50.5 x 65 cm
sygnowany na odwr.: HENRYK WANIEK | JUN. 1992 | Zwierciadło | Zwierciadeł | SPECULUMSPECULORUM

Podwójna wspinaczka

olej, płótno, 43 x 53 cm, na odwrocie: napisy autorskie - tytuł
PODWÓJNA WSPINACZKA/ THE TWOFOLD CLIMBING/ 1989
oraz na ramie stempel galerii DESA w Warszawie.

FATA IOVIS, IV 1994

olej, płótno,
60.5 x 73 cm
sygnowany na odwrocie u góry: HENRYK WANIEK | FATA IOVIS | APR KROPA 1994

"Ostatniego dnia stojąc przed świątynią"

olej, płótno
sygn. na odwrocie: Henryk Waniek dec 1971
wym.: 70,5 x 90 cm
Na odwrocie naklejka z BWA w Katowicach

Nr 815 (1976)

sygn. dat. l.d.
tusz, papier
35x50

HS4 HS5 >9, XII 1971

olej, płyta pilśniowa,
34.5 x 26 cm
sygnowany na odwr. wzdłuż l. krawędzi l.: DEC. 1971 | HENRYK WANIEK p.: HS4 | HS5 >9, dedykacja p.g.: FOR MR. ANDRZEJ | KOSTOŁOWSKI | ONLY | & HEARTLY | FROM | ME

ŻYWIOŁY, 1988

olej na desce okrągłej o średnicy 46 cm
na odwrocie sygnowany: "Henryk Waniek/Dec. 1988" i napisy autorskie: "Ziemia", "Piorun", "Tęcza", "Woda"

/7
liczba obiektów: 128