1 zł
2 600 000 zł

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Przestrzeń IX, 1977

akryl, aluminium, werniks,
70 x 100; sygn. na odwrocie: mbogusz

cena wywoławcza: Wykup abonament

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Fuga na blachę i ultramarynę, 1965

blacha, tworzywo sztuczne,
73 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: mbogusz

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Światło w przestrzeni II, 1979/80

akryl, aluminium, werniks,
70 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: mbogusz 79/80
wystawiany:
Galeria "Zapiecek" Warszawa, XI 1980
reprodukowany:
poz. 16 jako "Przestrzeń VI"
Warszawa, Dom Artysty Plastyka, VI 1981

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Czarne skosy, 1979

akryl, aluminium;
70 x 100 cm
sygn. na odwrocie: mbogusz 79/ czarne skosy/ 0,70 x 100 cm/ akryl/ aluminium

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Kwiat dla poległych, 1974

olej, płótno,
155 x 115 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: BOGUSZ MARIAN / "KWIAT DLA POLEGŁYCH" - 1974 / ACRIL 1,55 x 1,15

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Kompozycja, 1957

olej, płótno,
73 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.: Bogusz 57

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Rytm na kole, 1970 r.

olej/płótno,
100 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `BOGUSZ MARIAN 1970`, na odwrociu także opis, napis `SYMPOZJUM W MORAVANACH` oraz naklejka wystawowa z 1971 ("Ruch" - Galeria Współczesna)

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Kompozycja, 1957

olej, płótno,
73 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.: Bogusz 57

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Podzielony, 1961

olej, płótno;
81 x 100 cm
sygn. p.d. m.bogusz 61

BOGUSZ Marian (1920-1980)

W-2, 1977

akryl, aluminium,
60 x 80 cm;
sygn. p. d.: mbogusz;
opisany na odwrocie: MARIAN BOGUSZ 1977 / "W-2" 60 x 80 cm 3 / akryl/aluminium

BOGUSZ Marian (1920-1980)

WIECZÓR, lata 40-te XX w.

Olej, płótno; 65 x 89 cm
Sygnowany l.d.: M. Bogusz
Na odwrocie napis: M. BOGUSZ | WIECZÓR - olej | 0 65 X 090
Stan zachowania: odpryski warstwy malarskiej.

BOGUSZ Marian (1920-1980)

olej, płótno,
80 x 59 cm;
sygn. p. d.: MBogusz

BOGUSZ Marian (1920-1980)

PŁÓTNO + BLACHA + DRZEWO, 1965

olej, płótno, technika mieszana,
90.5 x 64.5
na odwrocie na płóciennych plecach napis autorski: BOGUSZ MARIAN | WARSZAWA- | "PŁÓTNO+BLACHA+DRZEWO" | 1965 | 0.91 x 0.65 | Bogusz 65
Nalepki: 1. z dedykacją autorską: WŁASNOŚĆ: | PIĘKNEJ KOBIETY, | W KTÓREJ KOCHAM SIĘ | OD 1965 R. | SŁAWKI. | Bogusz | W-WA.25.IV.67 | W DNIU MOJEJ prelekcji; 2. DESA…BOGUSZ MARIAN. .| LEINEN+BLECH+BAUM | .1965…KUNST HAUS LEMPERTZ; 3. D 748/65| DEBBB.

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Kompozycja, 1957

olej, płótno, 55 x 73 cm;
sygn. i dat. p.d.: mbogusz 57

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Kompozycja II, 1976

akryl, werniks, aluminium,
70 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Żyrandol, l. 50/60. XX w.

blacha, żarówki, plastik, drut, pręty,
117 x 109 x 49 cm;

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Kompozycja II, 1976

akryl, werniks, aluminium, 70 x 100 cm;

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Żyrandol, l. 50/60. XX w.

blacha, żarówki, plastik, drut, pręty, 117 x 109 x 49 cm
Żyrandol znajdował się w mieszkaniu Mariana Bogusza

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Rozmyślania, 1963

olej, płótno
96,5 x 130 cm;
opisany na odwrocie przez artystę: MARIAN BOGUSZ / 93 X 130 - olej / "ROZMYŚLANIA" / 1963 - mbogusz / wł. Danuta Bruk

BOGUSZ Marian (1920-1980)

W2

tempera, papier
21,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: marianbogusz 60; l. d.: W2

liczba obiektów: 181