1 zł
2 600 000 zł

MALINA Marian (1922-1985)

W zbożu, 1964

drzeworyt; wym.: 437 x 623 mm; nie sygn. Lit.: Katalog wystawy "Marian Malina", Katowice 1990, poz. 154.

cena wywoławcza: Wykup abonament

MALINA Marian (1922-1985)

Tors, 1958

cellografia, akwarela, kredka; wym.: 430 x 300 mm; sygn. oł. p.d.: M. Malina 58, l.d.: cellografia, Tors. W grafikę wkomponowany i naklejony portret. Lit.: Katalog wystawy "Marian Malina", Katowice 1990, poz. 88, il.

MALINA Marian (1922-1985)

Postać siedząca

cellografia; wym.: 567 x 415 mm; nie sygn.

MALINA Marian (1922-1985)

Portret chłopca w hełmie, 1958

drzeworyt barwny; wym.: 465 x 290 mm; nie sygn. Lit.: Katalog wystawy "Marian Malina", Katowice 1990, poz. 43.

MALINA Marian (1922-1985)

Nike zbrojna, 1962

cellografia; wym.: 600 x 300 mm; sygn. oł. p.d.: M. Malina 1962 r.

MALINA Marian (1922-1985)

Mamona

cellografia; wym.: 437 x 288 mm; nie sygn.

MALINA Marian (1922-1985)

Kompozycja VI, 1976

linoryt; wym.: 644 x 490 mm; sygn. oł. p.d.: M. Malina 76R; odbitka przedstanowa. Lit.: Katalog wystawy "Marian Malina", Katowice 1990, poz. 234.

MALINA Marian (1922-1985)

Kompozycja w kwadracie, 1964

cellografia kolorowana; wym.: 520 x 423 mm; nie sygn. Lit.: "Marian Malina. Grafika, Malarstwo", Będzin 2005, poz. 72.

MALINA Marian (1922-1985)

Kompozycja egzotyczna, 1960

cellografia; wym.: 525 x 395 mm; sygn. oł. p.d. Lit.: A. Wojciechowski, "Marian Malina", Warszawa 1962.

MALINA Marian (1922-1985)

Kompozycja dekoracyjna, 1960

cellografia; wym.: 293 x 486 mm; nie sygn. Lit.: "Marian Malina. Grafika, Malarstwo", Będzin 2005, poz. 57.

MALINA Marian (1922-1985)

Kobieta w długiej sukni (według Leonarda da Vinci), 1953

litografia; wym.: 210 x 135 mm; sygn. oł. p.d.: M. Malina 1953 r. l.d. tytuł. Lit.: Katalog wystawy "Marian Malina", Katowice 1990, poz. 61.

MALINA Marian (1922-1985)

Kobieta przy stole, 1956

drzeworyt; wym.: 250 x 340 mm; sygn. oł. p.d.: M. Malina 56 R. Lit.: Katalog wystawy "Marian Malina", Katowice 1990, poz. 68.

MALINA Marian (1922-1985)

Impresje graficzne. Szkic, 1959

cellografia, tusz; wym.: 285 x 415 mm; sygn. oł. p.d.: M. Malina 1959 r., l.d. tytuł.

MALINA Marian (1922-1985)

Grupa, 1961

płyta do cellografii; wym.: 465 x 660 mm; nie sygn. Lit.: Marian Malina. Grafika, Malarstwo, Będzin 2005, il. s. 17.

MALINA Marian (1922-1985)

Grupa, 1961

cellografia; wym.: 461 x 551 mm; nie sygn. Lit.: "Marian Malina. Grafika, malarstwo", Będzin 2005, poz. 63.

MALINA Marian (1922-1985)

Autoportret. Profil z papierosem, 1979

cellografia; wym.: 465 x 620 mm; sygn. oł. p.d.: M. Malina 1979 R, l.d.: 3/XXV Profil z papierosem, autoportret.

MALINA Marian (1922-1985)

Pan Twardowski, 1944

olej, sklejka, 55 x 47 cm
sygn.l.d.: M. Malina 1944

MALINA Marian (1922-1985)

Skrzypek

litografia, papier
35 x 26 cm (w świetle passe-partout); sygn. l.d.: M. Malina (ołówkiem); oraz napis l.d.: litografia (ołówkiem)

MALINA Marian (1922-1985)

Leżąca, 1963

drzeworyt, papier,
48 x 63 cm (46 x 61 cm odcisk właściwy);
katalogowany 1963 r.

MALINA Marian (1922-1985)

Postać siedząca II, 1962

cellografia, wym.: 508 x 370 mm, sygn. oł. p.d.: M. Malina 1962 R, l.d.: 6/XX Postać siedząca II. Lit. Marian Malina. Grafika, malarstwo, Będzin 2005, poz. 65.

liczba obiektów: 184