PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl/płótno,
93 x 130 cm
sygnowany i datowany p.d.: `J. Pałucha 2009`
cena wywoławcza: Wykup abonament
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl na płótnie,
65 x 81 cm,
sygnowany p.d. "J.Pałucha 2008"
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
UDANY DZIEŃ LUDZI NOCY. MISTRZ I CZELADNIK, 2008
akryl na płótnie,
81 x 64,5 cm,
sygnowany p.d. "J.Pałucha 2008" oraz na odwrocie, z tytułem obrazu
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno,
70 x 55 cm
sygn. p.d. J.Pałucha
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno; 70 x 55 cm
sygn. p.d. J. Pałucha. 2008
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno,
55 x 70 cm
sygnowany p.d.: J. Pałucha 2008
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej na płótnie
81 x 64,5 cm
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej na płótnie, 65 x 80,5 cm, sygnowany l.d. "J. Pałucha 2007", na odwrocie, na krośnie kartka autorska z informacjami o obrazie.
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Akryl, płótno; 47 x 80,2 cm
Sygnowany p.d.: J. Paucha 2007
Na krosnach napis: Jacek Pałucha | Sanna 2007 | 47 x 80
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno,
33.2 x 46 cm
sygnowany p.d.: J. Pałucha 99
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, plótno,
150 x 130 cm
sygnowany l.d.: J. Palucha 98
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno,
33 x 46 cm
sygnowany l.d.: J. PAŁUCHA. 95
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno, 60 x 73 cm;
sygn. l.d.: Pałucha
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno, 33 x 46 cm;
sygn. l.d.: J. Pałucha 95;
na odwrocie napis autorski: Sto lat! / J. PAŁUCHA 95
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno, 24 x 38 cm, sygn. i dat. l.d.: J. PAŁUCHA 91
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl, płótno, 46 x 55 cm; sygn. l. d.: J. Pałucha / 2001