1 zł
2 600 000 zł
/7

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Syrenka

akryl, płótno,
80 x 60 cm;
sygn. p. d.: ABAKO `05
na odwrocie napis autorski: WITOLD ABAKO 2005/ AKRYL 60 X 80 "SYRENKA?

cena wywoławcza: Wykup abonament

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

MILES

AKRYL, PŁÓTNO,
46 X 55 CM;
SYGN. P. G.: ABAKO `08

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Syrenka

akryl, płótno,
80 x 60 cm;
sygn. p. d.: ABAKO '05
na odwrocie napis autorski: WITOLD ABAKO 2005/ AKRYL 60 X 80 "SYRENKA"

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Sroka w szarym swetrze, 2004

akryl, płótno,
45,5 x 55 cm;
sygn. p. g.: ABAKO '04;
na odwrocie napis autorski: WITOLD ABAKO 2004/ AKRYL 45 x 55/ "SROKA W SZA-/RYM SWETRZE"

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Andy i Jean-Michel w Amsterdamie

akryl, płótno,
50 x 60 cm;
sygn. p. d.: ABAKO '08;
na odwrocie opis autorski: WITOLD ABAKO 2008/ AKRYL NA PŁÓTNIE 50 X 60/ ANDY I JEAN ? MICHEL/ W AMSTERDAMIE

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Miles

akryl, płótno, 46 x 55 cm;
sygn. p. g.: ABAKO `08

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Mick Jagger

akryl, płótno, 40 x 30 cm;
sygn. l. d.: ABAKO `05
Na odwrocie opis autorski: WITOLD ABAKO 2005/ AKRYL 30 X 40/ " MICK JAGGER"

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

akryl, płótno,
50 x 60 cm;
sygn. p. d.: ABAKO `08;
na odwrocie opis autorski: WITOLD ABAKO 2008/ AKRYL NA PŁÓTNIE 50 X 60/ ANDY I JEAN - MICHEL/ W AMSTERDAMIE

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Mick Jagger

akryl, płótno, 40 x 30 cm;
sygn. l. d.: ABAKO `05

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Sroka w szarym swetrze, 2004

akryl, płótno,
45,5 x 55 cm;
sygn. p. g.: ABAKO `04;

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Yes, we can!, 2009

akryl, płótno, (tło zielone) 100 x 70 cm;
sygn. p. g.: ABAKO `09;
Na odwrocie opis autorski

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Yes, we can!, 2009

akryl, płótno, (tło fioletowe) 100 x 70 cm;
sygn. p. g.: ABAKO `09;
Na odwrocie opis autorski

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Yes, we can!

akryl, płótno, 100 x 70 cm;
sygn. p. g.: ABAKO `09;
Na odwrocie opis autorski

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Europę we¼ od tyłu

akryl, płótno, 95 x 95 cm,
sygn. l. g.: ABAKO`05

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Primav(en)era

akryl, płótno, 120 x 95 cm,
sygn. l. g.: ABAKO`04
na odwrocie napis autorskik: WITOLD ABAKO `2004 / AKRYL 95 x 120 / "PRIMA(VE)NERA"

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Arbuz intruza, chyba?, 1999

akryl, olej, płótno
70 x 90 cm;
sygn. l. g.: ABAKO `99;
na odwrocie napis autorski

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Arbuz intruza, chyba?, 1999

akryl, olej, płótno,
70 x 90 cm;
sygn. l. g.: ABAKO `99;
na odwrocie napis autorski

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Wartkie obserwacje, 1999

akryl, olej, płótno,
70 x 90 cm;
sygn. p. g.: ABAKO `99
Na odwrocie napis autorski

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Przystojni żyją szybciej, 1999

olej, akryl, płótno,
70 x 90 cm;
sygn. l. g.: ABAKO `99; Na odwrocie opis autorski

/7
liczba obiektów: 139