1 zł
2 600 000 zł

SROKA Jacek (ur. 1957)

akwaforta, akwatinta, papier, 64 x 86 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: J. SROKA

cena wywoławcza: Wykup abonament

SROKA Jacek (ur. 1957)

Osiem, 1992

Akwaforta, akwatinta barwna
wym.: 405 x 100 mm
sygn. oł. p.d.: Sroka 1992; l.d. tytuł
odbitka autorska.
Lit.: K. Kulig-Janarek, Jacek Sroka, Kraków 2008, poz. 177.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Portret żony w stanie wojennym, 1993

Akwaforta, akwatinta barwna
wym.: 650 x 500 mm
sygn. oł. p.d.: Sroka 1993; l.d. tytuł
odbitka nr 44/100.
Lit.: K. Kulig-Janarek, Jacek Sroka, Kraków 2008, poz. 183.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Kompozycja, 1998

Olej, płótno
wym.: 106 x 85 cm
sygn. l.g.: Sroka 1998
na odwrocie: Jacek Sroka 1998.

SROKA Jacek (ur. 1957)

KLAPS, 2008 R.

olej/płótno
46 x 32 cm
sygn. i dat. l.d.: `SROKA 2008`
opisany na odwrocie: `JACEK SROKA / 19 K 33 / 2008` oraz na blejtramie: `KLAPS`

SROKA Jacek (ur. 1957)

Nie bój się, 1983

Akwaforta, akwatinta
wym:120 x 175 mm, sygn. i dat. oł. p.d.: SROKA 1983 Grafika z cyklu Malleus Maleficarum"; odb. nr 4/50.
Lit.: Z. Turlej, Jacek Sroka, Kraków 1997, ilustracja.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Kochankowie, 1992

Olej, płótno
wym.: 100 x 100 cm
sygn. i datowany p.d.: SROKA92. Opis autorski na odwrocie.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Kolekcja znaczków (2007)

sygn. dat.p.d.
olej, płótno
60x46

SROKA Jacek (ur. 1957)

LUDZIE BEZ GŁÓW, 2007

olej/płótno,
60 x 81 cm
sygn. i dat. na odwrocie: JACEK | SROKA | 18K72 | 2007`

SROKA Jacek (ur. 1957)

DŻIMI

AKWAFORTA
20x26
1995
SYGN. 1995

SROKA Jacek (ur. 1957)

BOBSLEJ PO BOBSLEJI

AKWAFORTA I AKWATINTA
38.5x10
2004
SYGN 2004

SROKA Jacek (ur. 1957)

Inkaso di Piedi Tedeshi, 2005

olej, płótno,
20x16,5 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Chłopcy, 2007 r.

akwaforta z akwatintą,
e/a, 30 x 16 cm,
sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Torpedo

akwaforta i akwatinta kolorowa
43 x 10 cm, format papieru 57,5 x 39 cm
2007

SROKA Jacek (ur. 1957)

TATO, 2004

olej/płótno,
27,5 x 40 cm
sygn. i dat. p. g.: `SROKA / 2004`
opisany na odwrocie: `16K31 / 2004 / JACEK / SROKA / TATO` oraz pieczątki

SROKA Jacek (ur. 1957)

TETETKA, 2007

olej na płótnie, 59 x 81 cm, sygnatura na odwrocie, na płótnie "JACEK SROKA 18K72"
2007

SROKA Jacek (ur. 1957)

Ostatnia taka próba, 2007

olej/płótno,
46 x 60 cm
sygn. i dat. l.d.: `SROKA 2007`
na odwrocie opis: `OSTATNIA TAKA PRÓBA / JACEK SROKA / 19K25 / 2007`

SROKA Jacek (ur. 1957)

Zielony stół, 2002 r.

olej/płótno,
61 x 73,5 cm
sygn. i dat. l.d.: `SROKA 2002`
opisany na odwrocie: `JACEK SROKA 15 k 48 / 2002`

SROKA Jacek (ur. 1957)

Więzienie w Pińczowie

sucha igła, akwatinta, papier, 12,9 x 19,7 cm (wymiar odbitki), 18,5 x 26,6 cm (wymiar arkusza);
sygn. p.d.: SROKA 1987 (ołówkiem), nr odbitki l.d.: 26/50 (ołówkiem);

SROKA Jacek (ur. 1957)

Wilk

olej, tektura, 23,5 x 24 cm

liczba obiektów: 210