PANEK Jerzy (1918-2001)
Drzeworyt; wym. komp.: 87 x 74 mm, arkusz: 175 x 140 mm; sygn. kredką: Panek 1954 (sygn. późniejsza, z lat 60.); na odwrocie, na dolnym marginesie zapiski kolekcjonerskie ołówkiem.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PANEK Jerzy (1918-2001)
rysunek czerwoną kredką,
28,3 x 37,5 cm w świetle passe-partout,
na górze ołówkiem: "wielokrotne wieżyczki (...) wieże",
sygnowany ołówkiem l.d. "Panek"
PANEK Jerzy (1918-2001)
drzeworyt, bibułka, 12,2 x 16,2 cm
sygn. oł. p.d.: Jerzy Panek - 40; oł. l.d.: drzeworyt.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Niewidomi erotomani XIII, 1993 r.
akwaforta/papier, 46 x 64 cm (zadruk) 59 x 78,5 cm (arkusz)
sygnowany, datany i opisany u dołu ołówkiem: '1/17 niewidomi erotomani XIII Panek 1993'
na odwrociu opisany ołówkiem: '17.VIII.93'
PANEK Jerzy (1918-2001)
pastel/papier, 29 x 20,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. l.g.: Panek
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
akwarela, papier; 28,5 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. z lewej: 62 / Panek (ołówkiem)
PANEK Jerzy (1918-2001)
sygn. l.g.: Panek
PANEK Jerzy (1918-2001)
pisak, papier, 28 × 19,5 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: Panek
PANEK Jerzy (1918-2001)
Drzeworyt, papier, 64 x 49 cm,
sygn. Pastuch I Panek 1960.
PANEK Jerzy (1918-2001)
drzeworyt/bibułka 46,5 x 79,5 cm (zadruk), 59 x 83 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: 'E.A. I/V list gończy III. Panek 1979/91'
- Dieter Burkamp, Jerzy Panek, Werkverzeichnis der graphischen Arbeiten 1939-1993, wyd. Kerber Verlag, Bielefeld 1995, poz. 498, s. 204
PANEK Jerzy (1918-2001)
drzeworyt/papier 49 x 70 cm (zadruk), 58 x 81,5 cm (arkusz)
sygnowany, datowani i opisany u dołu ołówkiem: 'V./V. Latawiec V Panek 1962/91.'
- Dieter Burkamp, Jerzy Panek, Werkverzeichnis der graphischen Arbeiten 1939-1993, wyd. Kerber Verlag, Bielefeld 1995, poz. 203, s. 119
PANEK Jerzy (1918-2001)
odprysk/papier 43 x 33 cm (zadruk), 75,5 x 57 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: 'E.A. Świdrowaty Panek 1996'
PANEK Jerzy (1918-2001)
odprysk/papier 34,5 x 30,5 cm (zadruk), 57 x 39 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: 'EA Odprysk I. Panek 16 VIII 95'
PANEK Jerzy (1918-2001)
Kredka, papier zeszytowy w kratkę; wym. w świetle pp.: 27,6 x 19,8 cm; sygn. p.d. oł.: Panek 73.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Autoportret w żółtym kapeluszu
pastel, papier;
29 x 20,5 cm (w świetle oprawy)