PODGÓRSKI Witold (ur. 1958, Kętrzyn)
Chwila nostalgii 2, z cyklu: Szara linia, 2016
olej, akryl, płótno; 90 x 70 cm;
sygn. l. d.: W. Podgórski;
na odwrocie napis autorski: Witold Podgórski / 2016.
cena wywoławcza: Wykup abonament
brąz patynowany; 13,5 x 16 x 7 cm;
sygn. na nodze: WP; edycja: 1/5.
Chwila nostalgii, z cyklu: Szara linia, 2016
sygn. l. d.: W. Podgórski;
na odwrocie napisy autorskie: Witold Podgórski / 2016.
ceramika; wys. 31 cm;
sygn. z tyłu: WP;
sygn. na spodzie: Witold Podgórski / 2018.
Olej, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: Witold Podgórski.
monotypia (technika mieszana), papier; 69 x 48,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: WPodgórski 2017.
monotypia (technika mieszana), papier; 69 x 49 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. przy prawej krawędzi: W.Podgórski 2017.
olej, płótno; 100,5 x 130 cm;
sygn. p. d.: W. Podgórski
sygn., dat. i opis na odwrocie
praca zdobyła 3 nagrodę na konkursie: Natali di Roma w 2011 r. w Rzymie
olej, akryl, 50 x 45 cm
sygnowany po lewej stronie u dołu: WPodgórski
na odwrocie napis: Witold Podgórski | 2011
Martwa natura z kwiatami, 1999
olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. i dat. l. d.: W Podgórski 99
na odwrocie napis autorski: Witold Podgórski/ 54 x 65 wym
[płótno podziurawione centralnej części]
olej, akryl,
płótno; 110 x 80 cm;
sygn. l. d.: W. Podgórski (końcówką pędzla)
na odwrocie na płótnie: Witold Pogórski / 2009 / POLAND, nalepka na blejtramie
z opisem: Zonak / Arte Italia z nazwiskiem autora, tytułem i techniką pracy oraz
stemplem z tej galerii
akryl, papier;
39,5 x 60,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: W.Podgorski / 2011
olej, akryl, 50 x 45 cm
Aukcja charytatywna. Licytacja na rzecz Fundacji Sue Ryder.
akryl, olej, płótno;
100 x 73 cm;
sygn. l. d.: W. Podgórski
Na odwrocie opis: Witold Podgórski/ 2011/POLAND
akryl, olej, płótno, 70 x 70 cm;
sygn. l. d.: WPodgórski.
opis na odwrocie
sygn. l. d.: WPodgórski.
opis na odwrocie
olej, płótno, 70 x 70 cm;
sygn. l. d.: W. Podgórski 2010;
opisany na odwrocie: Witold Podgórski/ 2010
olej, płótno,
70 x 70 cm;
olej, akryl,
100 x 110 cm;
sygn. l. d.: W. Podgórski
na odwrocie: Witold Podgórski/ 2010
Martwa natura z czajniczkiem, 2005
olej, płótno, 50 x 40 cm; sygn. l.d.: WPodgórski
piórko, tusz, papier, 23 x 17 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l.d.: WPodgórski 2007
piórko, tusz, papier,
23 x 17 cm (w świetle passe-partout);
olej, płótno, 50 x 40 cm;
sygn. l.d.: WPodgórski
olej, płótno
50 x 40 cm, sygn. l.d.: WPodgórski
olej, płótno, 33 x 27 cm;
sygn. l.d.: W.Podgórski;
na odwrocie powtórzona sygnatura : Witold Podgórski
olej, akryl, płótno, 75 x 100 cm;
sygn. . l.d: Witold, oraz na odwrocie,
na odwrocie nalepka autorska
olej, płótno, 33 x 27 cm;
sygn. l.d.: W.Podgórski;
na odwrocie nalepka autorska
olej, akryl, płótno
41 cm x 51 cm
sygn. l.d. W. Podgórski
sygn. . l.d: Witold, oraz na odwrocie, na odwrocie nalepka autorska
olej, akryl, płótno, 100 x 120 cm;
sygn. l.d.: Witold; napisy autorskie na odwrocie
olej, akryl, płótno, 100 x 80 cm;
sygn. l.d.: W Podgórski,
sygn. i dat. na odwrocie: Witold Podgórski 2003
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. i dat. na odwrocie: Witold Podgórski / 2003