1 zł
2 600 000 zł

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Maria Anna Karolina de Corday, 2000

ilustracja do książki Ludwika Stommy Kobiet czar
akwarela, papier; 42 x 30 cm;
sygn., dat. i opisana na dole;
na odwrocie dane autorskie.

cena wywoławcza: Wykup abonament

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

AFrica, 2013

Litografia 11/12
48 x 64 cm

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Rotulus, 2011 r.

litografia, 14/15, 70 x 50 cm, sygn.

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Beat Vir, 2016 r.

litografia, papier, 100 x 70, sygn. p.d.: Tomasz Dominik, opisana l.d.: Beat Vir oraz śr. litografia 7/10

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Iapan I, 2014 r.

litografia, papier, 50 x 90 cm,
sygn. p.d.: Tomasz Dominik 2014, opisana l.d.: Iapan I., śr. d.: litografia 3/10

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Antique goes Frantic, 2009 r.

litografia, papier, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: Tomasz Dominik 2009, opisana l.d.: Antique goes Frantic, śr. litografia 10/10

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Bulla, 2016

litografia, papier Fabriano; 100 x 70 cm;
poniżej opisana ołówkiem l. d.: „Bulla”, śr. d.: litografia 4/9,
p. d.: Tomasz Dominik 2016.

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Psalm

litografia, 70x100 cm, 2015 r.

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

La Nota Rosa – Bella, 2009 r.

tusz/akwarela/papier, 30.70 x 24.50 cm, oprawiony,
sygnowany p.d: 'Tomasz Dominik | 2009' opisany u góry: 'La Nota Rosa – Bella'

* podlega opłacie Droit de suite

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

La Nota Rosa - Bella, 2009 r.

tusz/akwarela/papier, 30.70 x 24.50 cm, oprawiony, sygnowany p.d: 'Tomasz Dominik | 2009' opisany u góry: 'La Nota Rosa - Bella'

* praca podlega opłacie Droit de suite

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Ex Oriente lux

litografia 5/10
82 x 67 cm

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Jerusalem - Naval Mundi, 2016 r.

litografia, 9/10, 82 x 57 cm, sygn.

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Borneo , 1985 r.

akryl/płótno, 130 x 89 cm
opisany na odwrociu: 'TOMASZ DOMINIK | "BORNEO" | AKRYL - 1985 | 130 x 89 cm'

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Amazonia, 1985 r,

akryl/płótno, 130 x 89,5 cm
opisany na odwrociu: 'TOMASZ DOMINIK | "AMAZONIA" | AKRYL 1985 | 130 x 98 cm'

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Nowy Świat, 2015 r.

litografia, 8/8, 50 x 74 cm, sygn.

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Martus 1526, 2012 r.

litografia czarno-biała, kopia nr. 4/10, sygn.
68 x 49 cm

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Golgota, 2014 r.

litografia, e/a, 38 x 60 cm, sygn.

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Bitwa pod Anghiari, 2006 r.

tusz na papierze, 38 x 28 cm, sygn.

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Nocturno

tusz, papier, 30,5 x 21 cm, 2009

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Januarius 1526, ed. 7/10, 2012 r.

litografia/papier, 42 x 58 cm
u dołu opisana: `"Januarius 1526" litografia 7/10 Tomasz Dominik 2012`

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Biblia Leopolity

litografia e/a
70 x 50 cm

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Rotulus, 2011 r.

litografia, 2/15, 65 x 48 cm, sygn.

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Bitwa pod Anghiari, 2006 r.

technika własna/papier, 38 x 28 cm
opisany u dołu: `Tomasz Dominik Bitwa pod Anghiari protokół II tusz 2006` oraz opis autorski na odwrociu oprawy

Estymacja: 1 500 - 2 500 zł

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Solfeggio, 2010 r.

litografia, 2/15,
68 x 49 cm,
sygn.

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Bitwa pod Aughiori(Protokół IX)

tusz, papier
28x38 cm

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Bitwa pod Anghiari, 2006 r.

tusz/papier,
37 x 28 cm (w świetle passe-partout)
na odwrociu opisany: `TOMASZ DOMINIK | "BITWA POD ANGHIARI" | (protokół VIII) 2006 | TUSZ, PAPIER | 28 x 38 cm`

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Rotulus

litografia
70 x 50 cm

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

La nota rosa - bella

tusz na papierze
31 x 24 cm

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Dufay

Litografia
50x70 cm

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Rotulus, 2011 r.

Litografia 1/15
70 x 50 cm
sygn.

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Kyrie, 2010

48x58cm
litografia

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Maria Leszczyńska i Madamme Pompadour

ilustracja do książki Ludwika Stommy Kobiet czar…, 1998 r.,
tusz/papier,
43 x 30 cm,
sygn.

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Bitwa pod Anghiari

tusz, papier
28x37,5 cm
2006 r.

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Bez tytułu, 2006

Tusz, papier, sygn. na dole, 37,5x27,5 cm w świetle passe-partout

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Z cyklu: Bitwa pod Anghiari, 2006 r.,

technika mieszana/papier, 38 x 28 cm, sygn.

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Bitwa pod Anghiari. Relacja IV, 2006 r.

tusz/papier, 34 x 24 cm w św. ramy

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Bitwa pod Anghiari, 2006 r.

technika własna/papier,
38 x 28 cm w Ew. p. p.
sygnowana l. d.: `Tomasz Dominik`, oraz opis: `Bitwa pod Anghiari protokół II tusz 2006`, na odwrocie: `TOMASZ DOMINIK / z cyklu "BITWA POD ANGHIARI / 2006 etching`

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Bitwa pod Anghiari, Relacja V, 2006

papier, tusz, 24x34 cm

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Z cyklu: Bitwa pod Anghiairi

Bitwa pod Anghiairi - Florentyńczyk, 2006 r.,
Bitwa pod Anghiairi - Mediolańczyk, 2006 r.,
tusz/papier, 21 x 30 cm, sygn.

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Anna Chrzanowska, 2000 r.

technika własna/papier, 49 x 39 cm, sygn.

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Maria Walewska, 2000 r.

Ilustracja do książki Ludwika Stommy:
"Kobiet czar"
technika własna/papier,
49 x 38 cm,
sygn.

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Maria Stuart, 2000

akwarela,
29,5x41,5 cm

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Maria Anna Karolina de Corday

ilustracja do książki Ludwika Stommy „Kobiet czar”, „Twój Styl” 2000
wymiary: 29,5x42 cm

DOMINIK Tomasz (ur. 1955)

Ordonka2000

akwarela, 41x52 cm

liczba obiektów: 47