1 zł
2 600 000 zł

GIERYSZEWSKI Ryszard (ur. 1936)

Podział 5, 1984 r.

akryl, 47,5 x 47,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘R. GIERYSZEWSKI 84 | PODZIAŁ 5'
acyrlic/aluminium

cena wywoławcza: Wykup abonament

"Zasłona", 1985 r.

gauffrage, linoryt/papier, 14,5 x 13 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'Zasłona , wypukłodruk/30 , R. Gieryszewski 85'

Droga

Drzeworyt
39 x 40 cm

Kwiecień 2012, 2012 r.

linoryt, drzeworyt, 62 x 44 cm, sygn.

Nekrolog I, 1980 r.

drzeworyt, papier, 43,6 x 34 cm,
sygn.p.d.: R. Gieryszewski 1980, opisany l.d.: NEKROLOG I, śr.d.: DRZEWORYT WYPUKŁODRUK 3/30

Linia, 1985 r.

sygn. p.d.: Gieryszewski 85, opisany l.d.: Linia

Sześć czerni i biel, Monument, 1984

olej, aluminium, 44 x 44 cm,
sygn. na odwrocie: R. Gieryszewski | SZEŚĆ CZERNI I BIEL | Monument 1984; nieczytelna nalepka wystawowa

GRAFIKA DO KOJI KAMOJI, 2011

Drzeworyt, 46 x 53 cm

100 do ...

olej/blacha, 38 x 38 cm
sygnowany p.d.: 'Gieryszewski'
opisany na odwrociu: 'RYSZARD GIERYSZEWSKI | TYT. 100 DO ... 38 X 38 cm'
na odwrociu pieczęć Muzeum Narodowego w Warszawie

Matce

wypukłodruk, ed. 2/50, 17 x 15 cm w świetle passe - partout, oprawiona, sygnowana, datowana i opisana u dołu: 'MATCE WYPUKŁODRUK 2/50 R. Gieryszewski nieczyt.',

* praca podlega opłacie Droit de suite

A.2, 1980 r.

wypukłodruk, ed. 4/30, 15 x 12.50 cm w świetle passe - partout, oprawiona, sygnowana, datowana i opisana u dołu: 'A.2. 4/30 R. Gieryszewski '80'

Linie poziome i pionowe, 1994 r.

drzeworyt, 4/30, 60 x 40 cm, sygn.

Bez tytułu 1 (2016)

sygn. p.d.
drzeworyt
10.9x9.7 cm

Kompozycja z czaszką, 1996 r.

wypukłodruk/papier, 21,58 x 19,5 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'K.K.B.Z. wypukłodruk E'Art 'R. Gieryszewski. 96'

Podział, 2013 r.

linoryt, 64,5 x 43,5 cm, sygn.

Monument, 1999 r.

linoryt, drzeworyt, 70 x 50 cm, sygn.

Bez tytułu, 1976

wypukłodruk, 6/20, 53 x 37,2 cm,
sygn. oł. p.d.: R. Gieryszewski 76; l.d.: 252 wypukłodruk 6/20.

Zasłona, 1985 r.

gauffrage, linoryt/papier, 14,5 x 13 cm
u dołu: `Zasłona | wypukłodruk/30 | R. Gieryszewski 85`

Lipiec kwaśny deszcz, 2000 r.

drzeworyt, linoryt, 60 x 42 cm, sygn.

Droga

linoryt + drzeworyt, papier, 38 x 39 cm, 1996

Latawiec

linoryt + relief, papier, 42 x 42 cm, 1982

`87 minus 3``, 1977/78 r.

gaufrage (grafika wyciskana)/papier, 56 x 37 cm
sygnowany i datowany p.d.: `R. Gieryszewski 77/78`, opis ś.d.: `ANAGLITOGRAFIA`, l.d.:`87 minus 3`

Grafika dla . Koji . K ., 2011 r.

linoryt, drzeworyt, e/a, 70 x 50 cm, sygn.

Płaczące niebo, 2010 r.

drzeworyt, linoryt,
71 x 50 cm,
sygn.

bez tytułu

drzeworyt
35x51

Złudzenie

drzeworyt linoryt
65 x 44 cm

Droga Weista, 2009

linoryt drzeworyt
43x43 cm

Linia, 1988

wypukłodruk barwny, papier,
11.9 x 10.5 cm
sygn. oł. pod ryc. l.: LINIA., śr.: WYPUKŁODRUK. 16/40, p.: R. Gieryszewski 88

Linie poziome (2007)

sygn. dat. p.d.
linoryt barwny
12.1x10

A.II (2007)

sygn. dat. p.d.
relief
11.8x9.4

T.Z

wypukłodruk
50x35 cm
2005 r.

Struktura

wypukłodruk/folia, 68 x 48 cm
sygn. p. d.: R. Gieryszewski, opis śr. d.: wypukłodruk, tytuł. l. d.: Struktura

Kurtyna, 1981

drzeworyt, odbitka autorska, 17x16,5 cm

Wejście bez wyjścia

wypukłodruk, 50 x 40 cm, 2003r.

T.2. (1998)

sygnowany, datowany p.d.
linoryt barwny, relief
22.3x17.7

Wejście bez wyjścia, 2003

wypukłodruk, papier;
50 x 40 cm

Grafika wystawiona na licytację na rzecz Fundacji Sue Ryder

liczba obiektów: 37