1 zł
2 600 000 zł

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Amoureux, 1998 r.

olej/płótno, 64 x 59 cm
sygnowany p.d.: 'KORCZOWSKI'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KORCZOWSKI | AMOUREUX | 1998’

cena wywoławcza: Wykup abonament

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Sky Tales, Earth, 1992 r.

olej/płótno, 86,5 x 69 cm
sygnowany p.d.: 'KORCZOWSKI'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'N/92 KORCZOWSKI | KORCZOWSKI 1992 | SKY TALES SKY TALES | EARTH | 40F 1992'
nalepka wystawowa na odwrociu: Frank Bustamante Gallery, Nowy Jork

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

TEMIDE DE NOSTRADAMUS, 1991

olej, collage, płyta drewniana
140 x 100,5 cm
sygn. p.d.: KORCZOWSKI
na odwrocie na płycie sygn.: KORCZOWSKI 1991 | NOSTRADAMUS | TEMIDE | DE | NOSTRDAMUS [!] | 140 x 100; w l.g. rogu: D [w kółku]

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Fruitee, 2008

technika własna, olej/karton, 120 x 80 cm
sygn. p.d.: "Korczowski" oraz na odwrocie: "Korczowski/ 2008/ Fruitee/ 2008/ Korczowski"

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Plein soleil, 2009

technika własna, olej/płótno, 130 x 97 cm
sygn. p.d.: "Korczowski" oraz na odwrocie: "Korczowski/ Plein Soleil/ 2009"

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Eppur si muove, 2014

technika własna, olej/płótno, 160 x 100 cm
sygn. p.d.: „Korczowski”

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Orbium Coelestium, 2010

technika własna/olej/płótno, 130 x 96 cm
sygn. p.d.: „Korczowski”

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Eppur si muove, 2013

sygn. p.d.:"Korczowski" oraz opisany na odwrocie: "KORCZOWSKI/2013/EPPUR SI MUOVE”

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Plein soleil, 2009

sygn. p.d.:'Korczowski" oraz opisany na odwrocie: Korczowski / PLEIN / SOLEIL/2009”

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Orbium Coelestium, 2011

technika własna, olej/płótno, 150 x 100 cm
sygn. p.d.:"Korczowski" oraz opisany na odwrocie: "KORCZOWSKI/ ORBIUM/ COELESTIUM/ 2011/100x150

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Plein soleil, 2009

sygn. p.d.:'Korczowski" oraz opisany na odwrocie: Korczowski / PLEIN / SOLEI

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Plein soleil [W pełni słońca], 2007

olej, płótno; 116 x 73 cm;
sygn. p. d.: KORCZOWSKI;
sygn., dat. i opisany na odwrocie m.in: 05 (w kole) / KORCZOWSKI / 2007 / (...); tu także nalepka z galerii Nicole Ferry z dopiskiem: 2008 / EXPO.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Grawitacja, 2017

olej/płótno, 150 x 100 cm
sygn. na odwrocie: „Korczowski/ 2017/ Laniakea/ Gravitation/ Grawitacja

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Sensualette au Vegeta, 1999/2000 r.

olej/płótno, 130 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'KORCZOWSKI'
sygnowany i datowany na odwrociu: 'KORCZOWSKI [nieczytelny]'

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Orbium coelestium, 2009/2010

olej, płótno; 116 x 90 cm;
sygn. p. d.: KORCZOWSKI;
na odwrocie opisany: ORBIUM COELESTIUM / 2009 (czerwienią),
8 / C / 26 [w kole] / KORCZOWSKI (zielenią) / MUSEE EVRY
ponadto na krośnie malarskim drukowana nalepka z opisem: Bogdan Korczowski / "Orbium Coelestium" 2009/2010 / Technique mixte sur toile.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

ROUGE, 1997

olej, płótno, 130 x 97 cm
sygn. p.d.: Korczowski
opisany na odwrocie: KORCZOWSKI 'ROUGE' 1997

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Sensualite au vegetal (Zmysłowość roślinna), 1997 r.

technika mieszana na desce, 58 x 59 cm, sygn.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Sahara - Traversée du desert

technika mieszana, deska, 89 x 80 cm,
sygn. p.d.: Korczowski, l.d.: Sahara,
na odwrocie: Korczowski 1999/2000, Sahara - Traversée du desert, Korczowski

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Cracovie, 1992 r.

olej/płótno, 86 x 65,7 cm
sygnowany i opisany p.d.: 'KORCZOWSKI | KRAKÓW'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KORCZOWSKI | 1992 L/92 | CRACOWIE | [nieczytelne]'
na odwrociu nalepki z Frank Bustamente Gallery w Nowym Jorku i certyfikat autentyczności wystawiony przez artystę

- BWA, Gorzów Wielkopolski, 2010
- Frank Bustamente Gallery, Nowy Jork, 1992

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Chaman, 1999 r.

olej/płótno, 62,5 x 83 cm
sygnowany p.d.: 'Korczowski'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '[nieczytelne] P. D. 63 x 84 | J/99 | 1999 | KORCZOWSKI | CHAMAN 1999 | 84 x 63' i nalepki z Galerie Nicole Ferry w Paryżu

- Galerie Nicole Ferry, Paryż, 13.05-18.06.2004

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Sky Tales (Fire), 1992 r.

olej/płótno, 85 x 64,7 cm
sygnowany p.d.: 'KORCZOWSKI'
na odwrociu opisany i datowany: 'NYC | 1992 | KORCZOWSKI | KORCZOWSKI | 1992 | SKY TALES | (FIRE)" oraz naklejka wystawowa z Frank Bustamante Gallery i certyfikat autentyczności wystawiony przez artystę

- Frank Bustamante Gallery, Nowy Jork, 1992

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Maroko

Technika własna, tektura, 100 x 80 cm,
sygn. d.: MAROC KORCZOWSKI, na odwrocie: "Maroc Passage 99/2000 Korczowski, Decembre 1999, Marrakech".

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Zmysłowość..., 1999

olej, płótno, 116 x 89 cm
sygn. p.d., sygn. powtórnie, dat. i zatyt. na odwrocie
wystawy: Galerie Nicole Ferry, Paryż

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Obraz niebieski, 1997

olej, płótno, 130 x 89 cm
sygn. p.d., powtórnie sygn. dat. i zatyt. na odwrocie
wystawy:
- Instytut Polski, Paryż, 1998
- Fundacja Carzou, Manosque, 2008

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Piramida śmierci, 1988 r.

olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'KORCZOWSKI'
na odwrociu certyfikat i fragment dokumentu
sygnowany i opisany na odwrociu: 'HOMMAGE / PAMIĘCI | WILHELM KORCZOWSKI | MAUTHAUSEN GUSEN | 14.01.1941 | (MÓJ DZIADEK) | KORCZOWSKI' oraz na przyklejonym papierowym dokumenciez fotografią na odwrociu: 'MÓJ DZIADEK | WILHELM KORCZOWSKI | ZAMORDOWANY | W MAUTHAUSEN 14.01.1941 | SPALONY W KREMATORIUM | MAUTHAUSEN GRUSEN | TO JEST ZDJĘCIE | Z KREMATORIUM GRUSEN'

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Sky Tales, Earth, 1992 r.

olej/płótno, 87 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'KARCZOWSKI'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'N/92 KORCZOWSKI | KORCZOWSKI 1992 | SKY TALES SKY TALES | EARTH | 1992'. Na odwrociu certylikat i naklepka galeryjna z Frank Busmante Gallery w Nowym Jorku

- Frank Busmante Gallery, Nowy Jork

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Voyage a Rome IV, 1998 r.

olej na sklejce, 88 x 86 cm, sygn.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

La tour Babel, 1993 r.

olej/płótno, 120 x 64 cm
sygnowany p.d.: 'KORCZOWSKI'
na odwrociu: '1993 | La Tour Babel | KORCZOWSKI 1993 | LA TOUR BABEL 1993 | REPRODUKCJA JEST W: | " EXIT" NOWA SZTUKA W POLSCE | KWARTALNIK | No 2 (34) 1998 | NA STRONIE 1638 JAKO | ILUSTRACJA DO TEKSTU | MARIANNE BOILEVE | DO ARTYKUŁU "MALARSTWO | JEST BARWĄ CZASU O BOGDANIE | KORCZOWSKIM' oraz nalepka wystawowa

- Wystawa indywidualna Bogdana Korczowskiego "Deuxime purgatoire de Galilee", Galerie Nicole Ferry, 29.04.-10.06.1993
- Marianne Boiléve, Malarstwo jest barwą czasu, w: "EXIT", nr 2(34), 1998 r., s. 36 (il.)
- Korczowski "Za późno na chwałę". Trzy dekady malarstwa 1979-2009, katalog wystawy indywidualnej, Galeria BWA Miejski Ośrodek Sztuki, Gorzów Wielkopolski 2010, s. 10 (il.)

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Au plus haut de l'Eden, 1996 r.

olej/płótno, 96 x 79 cm
sygnowany p.d.: 'KORCZOWSKI'
na odwrociu: 'KORCZOWSKI | 1996 | "Au plus haut de l'Eden" | Expo Galerie ASKEO PARIS'

- Wystawa indywidualna Bogdana Korczowskiego "LA CHUTE DE L'ANGE", Galerie Askéo Art Contemporain, Paryż 1996
- Katalog wystawy indywidualnej Bogdana Korczowskiego "LA CHUTE DE L'ANGE", Galerie Askéo Art Contemporain, Paryż 1996, pnl (il)
- Korczowski "Za późno na chwałę". Trzy dekady malarstwa 1979-2009, katalog wystawy indywidualnej, Galeria BWA Miejski Ośrodek Sztuki, Gorzów Wielkopolski 2010, s. 12 (il.)

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

olej/płótno, 130 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'KORCZOWSKI'

- Korczowski "Za późno na chwałę". Trzy dekady malarstwa 1979-2009, katalog wystawy indywidualnej, Galeria BWA Miejski Ośrodek Sztuki, Gorzów Wielkopolski 2010, s. 11 (il.)

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Malewicz, Kantor, Korczowski, 1986 r.

olej/płótno, 116 x 73 cm
sygnowany p.d.: 'KORCZOWSKI'
opisany na odwrociu: 'KORCZOWSKI | 1986| "MALEWICZ, KANTOR, KORCZOWSKI" | 1986' oraz '116 x 76 (50 m) | MALEVITZ | KANTOR | KORCZOWSKI | 1986'
na odwrociu prospekt wystawowy z Galerie L'Aire du Verseau

- Bogdan Korczowski, Post - Communication, Galerie L'Aire du Verseau, Paryż, 10.01-28.02 1987

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

SNAKE

Olej, płótno, 130 x 95 cm,
sygn. p.d.: Korczowski.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Orbium Coelestium

olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: Korczowski

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Snake

olej, płótno, 100 x100 cm,
sygn. p.d.: Korczowski

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Clavicules de Salomon, 1991

olej, akryl, płyta, 140,5 x 100 cm
sygn. p. d.: 'KORCZOWSKI' i opisany na odwrocie: 'CLAVICULES | DE SALOMON | KORCZOWSKI 1991 | 140 x 100'
Reprodukowany i wystawiany: P. Dmochowski, Visions des Tenebres. 50 obrazów z kolekcji Anny i Piotra Dmochowskich, Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie, Muzeum Archidiecezjalne w Warszawie, Muzeum Narodowe w Gdańsku, Częstochowa - Warszawa - Gdańsk 2004, s. 28

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Bez tytułu, 1990

olej, akryl, płótno, 150 x 150 cm
sygn. p. d.: 'KORCZOWSKI' i opisany na odwrocie: 'KORCZOWSKI | 1990'

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Star crossing, 1990

olej, akryl, płótno, 130 x 89
sygn. p. d.: 'KORCZOWSKI' i opisany na odwrocie: 'KORCZOWSKI | 1990 | STAR | CROSSING |1'
Reprodukowany i wystawiany: P. Dmochowski, Visions des Tenebres. 50 obrazów z kolekcji Anny i Piotra Dmochowskich, Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie, Muzeum Archidiecezjalne w Warszawie, Muzeum Narodowe w Gdańsku, Częstochowa - Warszawa - Gdańsk 2004, s. 30

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Les aventuriers de la memoire perdue, 1990

olej, akryl, płótno, 130 x 97 cm
sygn. p.d.: 'KORCZOWSKI' i opisany na odwrocie: 'KORCZOWSKI | 1990' oraz 'les aventuriers | de la memoire | perdue | part I'

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

sygn. p. d.: 'KORCZOWSKI' i opisany na odwrocie: 'KORCZOWSKI | 1990' oraz 'les aventuriers | de la memoire | perdue | part II'

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Les couteaux, 1991

olej, akryl, płótno, 140 x 100 cm
sygn. p. d.: 'KORCZOWSKI', opisany na odwrocie: 'KORCZOWSKI 1991 | LES COUTEAUX | 140 x 100'

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Nostr(a)damus, 1991

relief, olej, akryl, płyta, 140 x 100 cm
sygn. p. d.: 'KORCZOWSKI', opisany na odwrocie: 'KORCZOWSKI 1991 | NOSTR DAMUS DE TEMILE | 140 x 100'

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Amoureux, 1998 r.

olej/płótno, 65 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'KORCZOWSKI', opisany na odwrociu: 'KORCZOWSKI | AMOUREUX | 1998’ na odwrociu dołączony autorski certyfikat autentyczności z 27 grudnia 2010 r.
- Korczowski. Zbyt późno na chwałę. Trzy dekady malarstwa 1979 - 2009, katalog wystawy, Galeria BWA Gorzów Wielkopolski, 5.01-7.02 2010, Gorzów Wielkopolski 2010, s. 9 (il.)

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Chaman, 1993 r.

olej na płótnie, 65 x 50 cm, sygn.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Sensualite au vegetal

olej, płótno, 118 x 81 cm,
sygn. p.d.: Korczowski

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Love Letters Nr 1

technika mieszana na kartonie, 30 x 40 cm, 2006

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Love Letters Nr 2

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Abstrakcja

drzeworyt barwny, papier;
17,5 x 12 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.: Korczowski-1988

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Abstrakcja, 1988

drzeworyt barwny, papier;

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Galileusz, 1993 r.

technika mieszana na pilśni, 49 x 39 cm, sygn.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Planety, 1996 r.

płótno, collage naklejone na desce, 65 x 48 cm, sygn.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

SNAKE GRIS, 1998-1999

olej/płótno, 100 x 100 cm

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Skytales

Olej/ płótno
90 x 60 cm
Sygn. p. d.: Korczowski

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Desert love

Technika: olej/płótno
Wymiary: 90x60 cm
Sygnatura: p.d.: Korczowski
Data powstania: 1990 r.
Obraz był wystawiany w 1991 r. w Nowym Jorku we Frank Bustamante Gallery.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Planete

Technika: olej/płótno
Wymiary: 90x60 cm
Sygnatura: p.d.: Korczowski
Data powstania: 2000 r.
Obraz był wystawiany w 2005 r. w Zurichu w Alex Schlesinger Gallery.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Gris

Technika: olej/płótno
Wymiary: 90x60 cm
Sygnatura: p.d.: Korczowski
Data powstania: 1999 r.
Obraz był wystawiany w 1999 r. w Avignonie w Claude Binotti Gallery.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Love letter

Technika: olej/płótno
Wymiary: 90x60 cm
Sygnatura: p.d.: Korczowski
Data powstania: 2006 r.
Obraz był wystawiany w 2006 r. w Paryżu w Nicole Ferry Galerie.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Fruitee

Technika: olej/płótno
Wymiary: 90x60 cm
Sygnatura: p.d.: Korczowski
Data powstania: 2005 r.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Skytales

Technika: olej/płótno
Wymiary: 90x60 cm
Sygnatura: p.d.: Korczowski
Data powstania: 1992 r.
Obraz był wystawiany w 1992 roku w Nowym Jorku we Frank Bustamante Gallery.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Planeta

Technika: olej/płótno
Wymiary: 200x200 cm
Sygnatura: p.d.: Korczowski
Data powstania: 1994 r.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Senualite au vegetal

olej, płótno, 130 x 89 cm,
sygn. p.d.: Korczowski, na odwrocie datowanie 1999/2000

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Cel, 1992

olej na płótnie, 92 x 60 cm,
sygn. p.d.: Korczowski

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Kompozycja, 1986

litografia, papier;
62,5 x 46,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat p. d.: Bogdan Korczowski 1986 oraz napis l. d: 7/10 EA.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Kompozycja, 1985

technika mieszana: litografia (?), olej, papier;
63 x 45 cm (w świetle oprawy)
sygn. i dat ołówkiem p. d.: Bogdan Korczowski 1985 oraz napis l. d: 1/7 EA.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Snake, 1994 r.

olej/płótno,
80 x 70 cm,
sygn.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Amour a mort, 1990

technika własna, tektura, 50 x 50 cm;
sygn. p. d.: KORCZOWSKI;
Na odwrocie napis autorski: KORCZOWSKI / 1990 / element No 4 / "AMOUR A MORT"

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Amour a mort, 1990

sygn. p. d.: KORCZOWSKI;

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Snake

Olej, płótno, 130 x 97 cm

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Kompozycja, 1985

litografia barwna, papier, 65,5 x 50,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Bogdan Korczowski 1985 (ołówkiem); nr odbitki l. d.: 10/10 Ep. d`art. (ołówkiem)

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Kompozycja, 1985

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Planeta

olej, papier,
75 x 54 cm,
sygn. p.d.: Korczowski 95

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Planeta

olej, papier,
75 x 54 cm,
sygn. p.d.: Korczowski 95

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Sensualite Au Vegetal

Olej, płótno,
92 x 65 cm,
sygn. p.d. Korczowski oraz na odwrocie opis autorski i data 2002

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Kartonteka

technika mieszana, karton
88 x 62 cm

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Bez tytułu, 1988

olej, płótno, 100 x 81 cm;
sygn. p. d.: Korczowski
na odwrocie opis autorski: GODŁO KORNIK; KORCZOWSKI 1988; KORCZOWSKI

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

SAHARA, 1999

olej/płótno,
81 x 60 cm
sygn. p.d.: `KORCZOWNSKI` oraz sygn., dat. i opisany na odwrocie

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Au plus haut de l`Eden

Olej, płótno,
96 x 79 cm,
sygn. p.d.: Korczowski

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Amoor - Mort

olej, tektura,44 x 59,5 cm;
sygn. u dołu: KORCZOWSKI;
na odwrocie napisy autorskie: KARCZOWSKI / element No 3 / AMOUR MORT / 1990

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Listy do Malewicza, 1989 r. .

olej, płótno, 90 x 70 cm;
sygn.: na odwrocie

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Listy do Malewicza, 1989 r.

akryl, płótno, 90 x 70 cm;
sygn.: na odwrocie

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Listy do Malewicza II, 1989 r.

olej, płótno, 90 x 70 cm;
sygn.: na odwrocie

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Listy do Malewicza, 1989 r.

akryl, płótno, 90 x 70 cm;
sygn.: na odwrocie

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Listy do Malewicza, 1989

olej, płótno, 90 x 70 cm;
sygn.: na odwrocie

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Listy do Malewicza, 1989

olej, płótno, 90 x 70 cm
sygn.: p.d.: Korczowski

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Listy do Malewicza, 1989 r.

olej, płótno, 90 x 70 cm;
sygn.: na odwrocie

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Listy do Malewicza, 1989

olej, płótno, 90 x 70 cm;
sygn.: p.d.: Korczowski

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Niebieski, 1988 r.

olej, płótno, 150 x 150 cm;
sygn. p.d.: Korczowski

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Kompozycja, 1995 r.

olej, płótno, 89 x 89 cm;
sygn.:p.d.: Korczowski

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Kompozycja, 1995 r.

olej,płótno, 87 x 87 cm
sygn.:p.d.: Korczowski

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Tryptyk, 1989 r.

olej, sklejka, 55 x 57 cm x 3;
sygn.: na odwrocie

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Tryptyk, 1989

olej, płyta; 55 x 57 cm (każda z części);
po środku napis: JA PŁONĘ; na odwrocie napisy autorskie

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Deux chosei / dwie sprawy, 2001

olej/płótno, 30 x 40 cm
sygnatura: przód / dół / lewa s.
dar artysty

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Kartony dla K Czapka głupca pamięci Tadeuszowi Kantorowi, z cyklu Kartonteka, 1995 r.

collage/płótno, 100 x 100 cm
sygn. p. d.: `KORCZOWSKI`, na odwrocie opis autorski

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Bez tytułu, 1987

litoserigrafia, 50x65 cm

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Bez tytułu, 1988

olej, płótno, 60,7 x 46 cm;
sygn. p.d.: Korczowski;
na odwrocie napis: KORCZOWSKI / 1988

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Black cross, 1985

litografia barwna, papier, 50 x 65,5 cm (arkusz); opisany u dołu: 10/10 Ep. d` art Black CROSS, Bogdan Korczowski 1985

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

KOMPOZYCJA, 1988

olej na płótnie, 100,5 x 90,5 cm,
sygnowany na odwrocie (na płótnie) "KORCZOWSKI / 1988"

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Planety, 1996

olej, tektura, wym.: 30 x 40 cm, sygn. p.d.: Korczewski

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Able

olej, tektura, wym.: 30 x 40 cm, sygn. l.d.: Korczowski

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

KOMPOZYCJA, 1988

olej, płótno,
101 x 91 cm
sygn. czarną farbą na odwrocie na płótnie: KORCZOWSKI | 1988

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Bez tytułu, 1998

technika mieszana, papier, 3/10 E/A,
50x70 cm

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

KOMPOZYCJA W HOŁDZIE KAZIMIERZOWI MALEWICZOWI, 1985

litografia, 41 x 65 cm w świetle p-p,
napisy pod kamieniem ołówkiem l.d. "9/10 EA" i "Hommage a Kasimir Malevicz", sygnowany pod kamieniem ołówkiem p.d. "Bogdan Korczowski 1985"

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Bez tytułu, 1987

litografia, 7/9
wymiary: 50x65 cm

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Bez tytułu, 1987

sitodruk 3/10, odbitka autorska, 50x65 cm

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Direction 2, 1984

sitodruk 10/10, odbitka autorska, 55x65,5 cm

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Tryptyk, 1989

olej na płycie, kwatery: 55 x 57 cm
sygnowany na odwrocie: "Korczowski 1989"

liczba obiektów: 109