1 zł
2 600 000 zł

KOWALSKI Piotr C. (ur. 1951, Mieszków)

Unieście, 2001/2008

technika własna, płótno, 52 x 132 cm
opisany na odwrocie: PIOTR C. KOWALSKI "UNIEŚCIE" FOR. 51,5x132 cm (z ramą) tech. WŁASNA na PŁÓTNIE ROK 2001 i 2008

cena wywoławcza: Wykup abonament

Bardzo dobry obraz, z cyklu "Być morze", 1998

olej, piasek z plaży, płótno, 52 x 147,5 cm, sygn. na odwrocie

Obraz w kole, 2012

ołówki, kredki, flamastry, płyta, wys. 5 cm, śr. 54 cm
opisany na odwrocie: tyt. OBRAZ W KOLE tech. kredki, flamastry i ołówki na płótnie for. 54 cm średnica rok - 2012 oraz pieczątka autorska

ULICA KASPRZAKA W POZNANIU, 2003

Technika własna, płótno; 215 x 72 cm
Sygnowana: Piotr Kowalski / z cyklu "Obrazy przejezdne" / tytuł: "Ulica Kasprzaka w Poznaniu w dniu 08.08.2003 r w godzinach 10.04 - 14.00" / tech. Ślady opon samochodów przejeżdżających ul. Kasprzaka w Poznaniu w dniu 8 sierpnia 2003 roku między godz. 10.04 a 14.00 na płótnie bawełnianym zagruntowanym na biało / format 205 x 60 albo 215 x 72 / fragment większej całości / stempel: Kowalskiego Piotra

Ulica Kasprzaka w Poznaniu w dniu 08.08.2003 w godzinach 10.04-14.00, z cyklu: obrazy przejezdne, 2003

ślady opon samochodów przejeżdżających ul. Kasprzaka w Poznaniu, gazeta, płótno bawełniane, gruntowane na biało; 215 x 72 cm;
płótno stanowi fragment większej całości;
praca opisana i sygnowana pieczątka na autorskiej, papierowej nalepce, pieczątka powtórzona na drugim końcu płótna.

Dwie piły, szyszki z cyklu Moje obrazy przerżnięte, 2017

rdza, szyszki, płótno, 20x102 cm
opisany na odwrocie: tyt. "DWIE PIŁY, SZYSZI" z cyklu MOJE OBRAZY PRZERŻNIĘTE 2017 ROK for. 20x102 cm tech. rdza i szyszki na płótnie UWAGA - OBRAZ PODZIURAWIONY czyli PRZERŻNIĘTY

Unieście - morze, 2009

technika mieszana (olej, akryl, kamienie, piasek z plaży w Unieściu), 70 x 54 cm, sygn. na odwrocie

Nienawiszcz - The barn 2011

Technika: palisander i heban na desce
Data powstania: 2011
Wymiary: ok. 2 x 48 x 15 cm
Foto: Joanna Janiak

Koła i kolory, 2016/2017

technika mieszana, płótno, 70,5x48 cm
opisany na odwrocie: 70x48 cm. tyt. KOŁA I KOLORY tech. MIXTE rok 2016/17

Dwie piły, 2017/2017

technika mieszana, płótno, 35x40 cm
sygn. l.d.: pieczątką autorską, opisany na odwrocie: tyt. "DWIE PIŁY," A i B Pow. 35x40 cm tech. MIXTE rok 2016/17 bo tyle czasu to trwało i tyle

Unieście - Morze, 2009

akryl, olej, piasek, kamienie, płótno, 70 x 54 cm,
sygn. na odwrocie

Obraz malowany dla pieniędzy, 2015/2016

akryl, rdza, kurz, tubki po farbach, płótno, 64x68 cm
sygn. p.g.: pieczątka autorska, opisany na odwrocie: Piotr C. Kowalski "OBRAZ MALOWANY DLA PIENIĘDZY" rdza, kurz i pył, akryl i tubki po farbach firmy FERRARIO na płótnie 55 lub 61,5x65 cm 2016 rok i 2015 rok

Trzy kolory, 2016

akryl, płótno, 67 x 34 cm,
sygn. p.d

Dwie piły na górze a jedna piła sama na dole, 2015, 2016

rdza, ołówek, akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.

Martwa natura cz. I - tryptyk jagodowy (replika z 1982), 2016

jagody i maliny na płótnie, 96 x 66 cm
sygn. na odwrocie

Stodoła z Nienawiszcza (fragment), 2011-2016

deska ze stodoły, znaczki, zdjęcia
20 x 60 cm

Soleil rouge anglais, 1991/2016

olej, akryl, igliwie, płótno, 65 x 81 cm,
sygn. na odwrocie

Polska 2016 z lotu ptaka, 2016

akryl, tusz, guano, płótno, 61x51 cm
sygn. p.d.: nalepką autorską, opisany na odwrocie: PIOTR C. KOWALSKI "POLSKA 2016 Z LOTU PTAKA" z cyklu "A to Polska właśnie", 61x51 cm, guano ptaków, akryl i tusz na płótnie lnianym, 2016 r.

Gdynia ul. Świętojańska, z cyklu Obrazy przejezdne, 2015

kurz z ulicy Świętojańskiej, płótno, 85 x 73 cm,
sygn. p.d. pieczątką PIOTR CE KOWALSKI

Paris 14.07.2014 r., 2014

Błękit paryski na płótnie naklejonym na sklejkę, 9x42 cm
Opisany na odwrocie: "PARIS 14.07.2014" - OIL im CANVAS 9x42 cm BŁĘKIT PARYSKI NA PŁÓTNIE oraz pieczęć autorska

Gdańsk z cyklu Obrazy przejezdne, 2017/2019

kurz i pył zarejestrowany przez przejeżdżające samochody w Gdańsku, akryl, płótno, 120x70 cm
opisany na odwrocie: PIOTR C. KOWALSKI i INNI czyli samochody przejeżdżające po moim płótnie tyt. GDAŃSK z cyklu “Obrazy przejezdne”, rok 2017 i 2019 (13.01), tech. frotaż (pył i kurz rozniesiony przez przejeżdżające samochody w Gdańsku) i akryl na płótnie bawełnianym, for. 120x70 cm

Paryż 14.VII.2014r., 2014

olej, błękit paryski, tubka farby, płótno, drewniana skrzynka, 24,5x40,5 cm
opisany na odwrocie: tyt. "Paryż 14 lipca 2014 r." for. 24x40,5 cm tech. olej (błękit paryski) i tubka farby na płótnie przyklejona do drewnianego kasetonu rok 2014

Bez tytułu, 2013,

technika własna, 115 x 73 cm

Pocztówka z Nienawiszcza

obiekt, technika własna 29,5 x 56,5

Kazimierz Dolny na Wisłą z cyklu Obrazy przejściowe, 2013

technika: kurz i brud z Kazimierza Dolnego w dniu 30.09.2013 r., płótno, 205x60 cm
opisany na odwrocie: KAZIMIERZ DOLNY nad WISŁĄ z cyklu "Obrazy przejściowe" tech kurz i brud z Kazimierza Dolnego w dniu 30.09.2013 roku for. 205 x 60 cm oraz pieczęć autorska

Drzewo w skokach, 1989 r.

olej/płótno, 97 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `PIOTR | C. | KOWALSKI | 1989 | OIL | 97 x 60 cm | DRZEWO W SKOKACH` oraz nalepka z Galerii Miejskiej Arsenał w Poznaniu

- kolekcja Galerii Miejskiej "Arsenał", Poznań
- kolekcja prywatna, Poznań

AQUANET z cyklu Obrazy przejezdne

frotaż na płótnie, 100 x 70 cm, 2015

ul. Głogowska w Poznaniu z cyklu Obrazy Przejezdne, 2015

technika: kurz i brud ul. Głogowskiej w Poznaniu w dniu 26.08.15 między godziną 12.30-17.15, płótno, 40x40 cm
opisany na odwrocie: autor: Piotr C. Kowalski tyt. z cyklu Obrazy Przejezdne rok 2015 tech. kurz i brud ul. Głogowskiej w Poznaniu w dniu 26.08.15 między godziną 12.30-17.15 for. 40x40 cm ps. A swoją drogą to nieźle go pogięłłło oraz pieczęć autorska

Unieście (dyptyk), 2008

olej, piasek z plaży, płótno, 2x(70x70 cm)
opisany na odwrocie: "DYPTYK" 2X70X70cm, OLEJ:PIASEKzPLAŻYNAPŁ. 25 CZERWIEC 2008 ROK UNIEŚCIE, oraz pieczątka autorska

Plaża w Unieściu, 1999

olej, piasek, odcisk łapy psa, płótno, 60x75,5 cm
opisany na odwrocie: PIOTR C. KOWALSKI tyt. "PLAŻA W UNIEŚCIU" 60x75,5 cm olej piasek płótno ślad łapy psa 1999

Gąski, 2001 i 2008

technika własna, płótno, 68x95 cm
opisany na odwrocie: PIOTR C. KOWALSKI TYT. GĄSKI 68X95 tech. własna na płótnie rok 2001 i 2008

Opole 2014, z cyklu Obrazy przejezdne, 2014

kurz, brud, pył na płótnie
205 x 60 cm

Pocztówka z Nienawiszcza albo Mały fragment z największego obrazu pt. Nienawiszcz - stodoła 2011 r., 2014 r.,

palisander, heban, gesso, znaczki i flamaster na desce z zawalonej stodoły w Nienawiszczu 28 lipca 2012 r., sygn.

Plaża w Unieściu, 1999

olej, piasek, odcisk łapy psa, płótno, 60 x 75,5 cm
opisany na odwrocie: PIOTR CE KOWALSKI - tyt. "PLAŻA W UNIEŚCIU" - 60x75,5cm - olej, piasek, płótno, ślad łapy psa - 1999

Dwie piły, 2013/2014

rdza, kolaż, płótno, 25x30 cm
opisany na odwrocie: PIOTR C. KOWALSKI tyt. "DWIE PIŁY" tech. rdza na płótnie form. 25x30 cm rok. 2013/2014

Dwie wyspy albo jedna, 1991

techn. mieszana, płótno, 73x99 cm
opisany na odwrocie: KOWALSKI/1991/MIXTE/73X99/"DWIE WYSPY albo JEDNA"

Dąbki I, 2001-2008

olej, muszle, piasek, zapalniczka, płótno; 82x102 cm
opisany na odwrocie: PIOTR C. KOWALSKI tyt. "DĄBKI I" FOR 82x102 cm (z ramą) tech. własna na płótnie, rok. 2001 i 2008

Pocztówka z Nienawiszcza albo..., 2013

palisander/heban/patyna czasu/tusz/znaczki pocztowe/zdjęcia/flamaster/tekst na taśmie samoprzylepnej/deska, 24x36x2 cm

Estymacja: 500 - 700 zł

Unieście - 1 maja, 2000

olej, kawałek plaży, płótno, 77x64 cm
opisany na odwrocie: PIOTR C. KOWALSKI UNIEŚCIE - 1 maja 2000 rok olej + kawałek plaży na płótnie 64x77 cm

z cyklu Obrazy przejściowe i obrazy przejezdne: Kołobrzeg, Poznań, Gołdap, 2005-2010

błoto, płótno, działanie natury, 2005-2010, 205x60x3 cm
sygn. na licu pieczęcią autorską, opisany na odwrocie

Zdążyć z pomocą z cyklu Obrazy dla wszystkich, 1995-2010-2012

Olej/płótno/ziemia/kolaż, 73,5x92,5 cm., autorska rama
sygn. i opisany na odwrocie /PIOTR CE OBRAZ MALOWANY W WIŚNICZU NOWYM oraz w Nienawszczu w 2010 r. OLEJ + ZIEMIA NA PŁÓTNIE z cyklu OBRAZY DLA WSZYSTKICH/

Krawat, 2011

obiekt, technika własna, 9x35 cm

Kazimierz Dolny, 10.09.2009, 2009

250x60 cm
tech. ślady turystów naniesione na płótno, na rynku w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą

Ślad obrazu 7 malowanego na sztaludze, 1990 r.

olej, collage/płótno, 97,5 x 130 cm
sygn. i dat. na odwrocie: Piotr C. Kowalski - 1990

Z cyklu Obrazy przejezdne

"Ulica Kasprzaka w Poznaniu w dniu 8.08.2003 w godz. 10.04-14.00"
ślady opon, płótno bawełniane zagruntowane na biało, fragment,
215x72 cm

liczba obiektów: 52