1 zł
2 600 000 zł

ZAWA-CYWIŃSKA Hanna (ur. 1939)

Puzzle I, 1988

technika własna, akryl/płótno, 77 x 77 cm
sygn. na odwrocie: "Hanna Zawa/ "Puzzle I" 1988/ 30"x30" acryl on canvas"

cena wywoławcza: Wykup abonament

Tablica N - 3, 2001

technika własna, akryl/płótno, 76 x 76 cm
sygn. na odwrocie: "Zawa 2001/ Tablica N-3/ 76 x 76 cm

Window to the garden

technika własna, olej/płótno, 148 x 168 cm
sygn. p.d.: „Zawa” oraz na odwrocie: „ZAWA/Window to the garden”

Mazowsze, 1991

technika własna, olej/płótno, 183 x 153 cm
sygn. na odwrocie: „Hanna Zawa Cywińska/Mazowsze/1991”

Epizod [praca inspirowana tomikiem poezji Zbigniewa Herberta Hermes, pies i gwiazda 1957], 2005

technika własna, sklejka; 60 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Zawa 2005
/ "EPIZOD" (ZBIGNIEW HERBERT STR 70 HERMES) / TECH. WŁASNA / 60 x 40 cm.

My [praca inspirowana tomikiem poezji Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej - My...], 2006

akryl, expancel, sklejka; 60 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Zawa 2006
/ „MY” JASNORZEWSKA / AKRYL + EXPANCEL / 60 x 40 cm / „MY” / JASNORZEWSKA.

Z cyklu Dzienniki IX, 1998

akryl, substancja termoekspansywna, płyta, 120 x 170 x 6,5 cm
sygn. i opisany na odwrocie: 'Zawa 1998 | SERIE EN BLEU | "MEMOIRES # IX" | 120 x 170'
Reprodukowany: L. Czajka, J. Sosnowska, Hanna Zawa. Malarstwo, Kielce - Warszawa, 2004, s. 40-41; Polscy artyści w sztuce świata. Rozmowy Elżbiety Dzikowskiej, Warszawa 2005, s. 327

Z cyklu Dzienniki VII, 1998

akryl, substancja termoekspansywna, płyta, 120 x 84 x 6,5 cm
sygn. i opisany na odwrocie: 'Zawa 1998 | SERIE EN BLEU | "MEMOIRES # VII" | 120 x 84'
Reprodukowany: L. Czajka, J. Sosnowska, Hanna Zawa. Malarstwo, Kielce - Warszawa, 2004, s. 40-41; Polscy artyści w sztuce świata. Rozmowy Elżbiety Dzikowskiej, Warszawa 2005, s. 326

Pamięć kamienia 3, 2004

technika własna, akryl, płyta, 60 x 60 x 6,5 cm
sygn. na odwrocie: 'Zawa 2004 | PAMIĘĆ KAMIENIA 3'

Cienie megalitów I, 2003

sygn. na odwrocie: 'Zawa 2003 | CIENIE MEGALITÓW I' oraz pieczęć Muzeum Narodowego w Warszawie: 'Przedmiot nie podlega zakazowi wywozu za granicę'

Pamięć kamienia 4, 2004

sygn. na odwrocie: 'Zawa 2004 | PAMIĘĆ KAMIENIA 4'

WEBB

sygn., tyt., opis. i dat. 1993 na odwrocie
akryl, płótno
185 x 152 cm

Martigny, Le Manoir de la Ville de Martigny, Hanna Zawa-Cywińska, 1999
Warszawa, Zachęta, Hanna Zawa-Cywinska, 1999
Chełm, Muzeum Ziemi Chełmskiej, Geometry and Metaphor, 2011

Gleam of hope, 2011 r.

akryl/płótno,
107 x 107 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Zawa 2011 | "GLEAM OF HOPE" | akryl | 107 x 107 cm`

Estymacja: 4 500 - 6 500

Potrzask, 2004 r.

akryl/płótno,
112 x 112 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: `Zawa 2004 | "POTRZEASK" | AKRYL | 112 x 112 cm`

Estymacja: 4 000 - 6 000 zł

Pamięć kamienia, 2006

akryl na płycie, 60 x 60 cm

Tablica ARD, 2001

technika własna, sklejka
60 x 60 cm

liczba obiektów: 18