1 zł
2 600 000 zł

DZIEDUSZYCKI Tytus (1934 - 1973)

Bez tytułu, 1962

asamblaż, 42 × 50 × 4 cm
sygn. na odwrocie: tytus | TYTUS SAS | DZIEDUSZYCKI | 16 r. DE CHABROL | PARIS oraz nalepka wystawowa z Muzeum Lubelskiego w Lublinie

cena wywoławcza: Wykup abonament

Bez tytułu, 1967 r.

gwasz, papier, 38 x 27 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: Tytus 67,
wymiar w oprawie: 72 x 60 cm

L'oeil du Prophet, 1962

asamblaż, 106 x 71 x 10 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Tytus 62/1 / L'OEIL DU PROPHET Nalepka: wystawa: TYTUS DZIEDUSZYCKI-SAS (1934-1973). / Pomiędzy Lublinem a Paryżem / Muzeum Lubelskie w Lublinie, 16.03.2012 – 6.05.2012 / L'oeil du Prophet, 1962 / archiwum prywatne nr3(3) / poz. kat I/19
wystawiany: Tytus Dzieduszycki-Sas (1934-1973) Pomiędzy Lublinem a Paryżem, Muzeum Lubelskie w Lublinie, marzec-maj 2012
reprodukowany: Tytus Dzieduszycki-Sas 1934-1973, Lublin 2012, s. 102.

bez tytułu, 1963

asamblaż, 44,5 x 28 x 5 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Tytus 63/III / TYTUS SAS-DZIEDUSZYCKI / 16 RUE DE CHABROL / PARIS 10 Nalepka: wystawa: TYTUS DZIEDUSZYCKI-SAS (1934-1973). / Pomiędzy Lublinem a Paryżem / Muzeum Lubelskie w Lublinie, 16.03.2012 – 6.05.2012 / [bez tytułu], 1963 / archiwum prywatne 20 / poz. kat I/20
reprodukowany: Tytus Dzieduszycki-Sas 1934-1973, Lublin 2012, s. 103

Bez tytułu, 1962?

tusz, akwarela, papier, 41 x 32 cm
opisany p.d.: ołówkiem R16A.
Na odwrocie nalepka informująca o wystawie "Tytus Dzieduszycki - Sas, Pomiędzy Lublinem a Paryżem", Muzeum Lubelskie w Lublinie.

Muzeum Lubelskie w Lublinie 16.03.2012-6.05.2012

Reprodukowany w katalogu wystawy "Tytus Dzieduszycki - Sas", red. Piotr Majewski, Muzeum Lubelskie, Lublin 2012, il. barwna str. 134

Bez tytułu, 1960

asamblaż, 96 x 57 cm
sygn. na odwrocie: TYTUS SAS-DZIEDUSZYCKI / RUE DE CHABROL (10º)

Formura

mieszana,
103 x 61.5 cm
na odwr. l.d. nalepka pisana ręcznie tuszem: TYTUS DZIEDUSZYCKI / 18 RUE DES BOULANGERS / PARIS Ve / "FORMURA I" / masa plastyczna / wym.: 103 x 62 cm

liczba obiektów: 7