1 zł
2 600 000 zł

SKOCZEK-WOJNICKA Mira (ur. 1959, Kraków)

Złote miasteczko

Olej/płótno , 20x20cm
sygnowany l.d.: 'M | MIRA | 2013’

cena wywoławcza: Wykup abonament

Primawera w Międzyzdrojach, 2017

obraz olejny, 20x20 cm,
sygn.p/d: Mira 2017

KIEDYŚ WRÓCĘ DO SIENY, 2018

olej na płótnie, 40 x 40 cm

Portret z bordiurą - modelka z dredami

olej na płótnie
50 x 50 cm

Warkocze, 2016 r.

olej na płótnie, 65 x 50 cm, sygn.

Biała kryza, 2017

olej na płótnie, 20 x 20 cm

Bazylika, 2004

Akwatinta, akwaforta barwna; wym. planszy: 813 x 612 mm; sygn. oł. p.d.: Mira Skoczek-Wojnicka, śr.d. tytuł. L.d.: a/a 2004.

Z cyklu: Street art - movie, 2016 r.

tusz, ecolina, sangwina na papierze, 49,5 x 34,5 cm, sygn.

Anioł dla Leonarda V, 2014 r.

olej/płótno, 20 x 20 cm
sygnowany l.ś.: 'M | MIRA | 2014'
opisany na odwrociu: 'ANIOŁ DLA | LEONARDA V | 20x20 OLEJ | MIRA SKOCZEK | WOJNICKA'

Portret dla Caravaggia, 2010 r.

olej/płótno naklejone na tekturę, 27 x 22 cm
sygnowany p.ś.: 'M|MIRA'
opisany na odwrociu: ' "PORTRET DLA CARAVAGGIA" | 2010 27 x 22 cm OLEJ, PŁÓTNO ... | MIRA SKOCZEK-WOJNICKA | Wojnicka 2010'

DZIEWCZYNA Z BURSZTYNEM

Olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: Mira 2007-08.

Terra Siena, 2015

olej, płótno, 20x20 cm
sygn. l.g.: Mira 2015, opisany na odwrocie: "TERRA SIENA" OLEJ 20x20 2015 MIRA SKOCZEK-WOJNICKA

You Tub II z cyklu Muzeum

olej na płótnie
50 x 50 cm

Warkocze

olej, płótno, 65 x 50 cm,
sygn. p.g.: M. Mira 2016

Odlotowa fryzura na infantkę, 2016

olej, płótno, 40x30 cm
sygn. p.d.: M MIR 2016, opisany na odwrocie: "ODLOTOWA FRYZURA - NA INFANTKĘ" OLEJ, 2015 30x40 cm MIRA SKOCZEK-WOJNICKA

Popołudniowe światło

olej, płótno, 20 x 20 cm,
sygn. l.d.: M Mira 2015

Obraz z YouTube I - cykl Museum, 2015 r.

olej na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.

Lisy do rudej R., 2006 r.

tech, mieszana / papier, 70 x 100 cm, sygn.

Kobieta z perłami, 2014

olej, płótno, 20x25 cm
sygn. MIRA 2014 w monogramie, opisany na odwrocie: `KOBIETA Z PERŁAMI" OLEJ, 20x25 cm 2014 MIRA SKOCZEK-WOJNICKA

Portret wewnętrzny I

druk cyfrowy, 70x100 cm, 2012

Portret wewnętrzny II

druk cyfrowy, 70x100 cm, 2012

Rubinowy kolczyk, 2014 r.

olej na płótnie, 45 x 50 cm, sygn.

Wśród figur geometrycznych, 2013 r.

olej/płótno, 30 x 40 cm
sygn. p. d. mira 2013

Portret wewnętrzny albo ruda R. w czerwieni.

olej, collage na płótnie
80 x 73 cm

Czerwone niebo, 2014

olej, płótno; 46x65 cm
sygn. na odwrocie: "CZERWONE NIEBO" 2014/ 46x65 cm, OLEJ, MARIA SKOCZEK-WOJNICKA

Czerwony turban, 2013 r.

olej/płótno, 63 x 70 cm, sygn.

Bazylika św. Marka, 2004

akwaforta, akwatinta, papier, 5/60, 67 x 49 cm,
sygn. p.d.: Mira Skoczek-Wojnicka

Campanille

olej na płótnie, 30 x 30 cm

Pawana na śmierć infantki, 2011

akwaforta, akwatinta, 4/10, 70 x 100 cm,
sygn. u dołu: Mira Wojnicka

Panny dworskie, 2010

digital print, 70 x 100 cm

Rozważania o geometrii VII - dla Leonarda

pastel, papier, 70 x 100 cm

Medytacja I

olej na płótnie, 2012, 60x80 cm

Portret z pomarańczowym kwadratem, 2011 r.

olej/płótno,
40 x 60 cm,
sygn.

Kobieta z białym rombem

olej na płótnie
50 x 65 cm

Czytająca, 2009

olej/płótno
60 x 50 cm,

Renesans sześcianu, 2011 r.

olej/płótno
60 x 50 cm
sygn.

Muzykujący anioł I, 2008r.

olej/płótno,
70 x 50 cm,
sygn.

Labirynt ? II, 2009 r.

olej/płótno,
50 x 65 cm,
sygn.

Spotkanie przy molo, 2008

olej/płótno
45 x 90 cm

Bursztynowy sześcian

olej
100 x 100 cm

Nieśmiały półakt żeński, 2009

olej/płótno
65 x 50 cm

Infantka w sukni z morskiej kropli

digital print
100 x 70 cm

Anioł Zaborka z dredami, 2008 r.

olej/płótno, 70 x 50 cm, sygn.

ANIOŁ GDAŃSKI

OLEJ, PŁÓTNO
100x70
2006
SYGN NA ODWROCIE

Dziewczyna z Rombami II, 2007/2008 r.

olej/płótno,
70 x 100 cm,
sygn.

Anioł Gdański I, 2006 r.

olej/płótno, 100 x 70 cm, sygn.

Ginewra z czerwonym trójkątem, 2000 r.,

technika własna/płótno, 92 x 73 cm, sygn.

Suknia dla Infantki, 2004 r.

olej/płótno,
106 x 75 cm,
sygn.

Tors niebieski

olej, płótno
100x81 cm

liczba obiektów: 57