PODUSZKO Zenobiusz (1887-1963)
olej/tektura, 14,3 x 21,2 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: 'Zenobiusz Poduszko'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/tektura, 23 x 33,5 cm
sygnowany l.d.: 'Z. Poduszko'
opisany długopisem na odwrociu: '"Stary most" | Nr. 141' oraz papierowa nalepka z opisem pracy
olej/sklejka, 41,5 x 35,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'Z. Poduszko'
olej, tektura; 31 x 49 cm;
sygn. p. d.: Z. Poduszko
Olej, tektura naklejona na pilśnię; 16,5 x 24 cm
Sygnowany l.d.: Z. Poduszko
PEJZAŻ Z TOPOLAMI I SŁONECZNIKAMI
Olej, płótno na tekturze; 33 x 39,5 cm
Sygnowany p.d.: ZPoduszko
PEJZAZ Z ŁANAMI ZBOŻA I DRZEWAMI W TLE, 1923
Olej, płótno; 31,5 x 32,5 cm
Sygnowany p.d.: Z. Poduszko | 1923 r
Olej, tektura;
34 x 24 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: Z. Poduszko | 59-
Na odwrocie częściowo oderwana kartka z napisem: Dział IX / d | Obraz olejny "Pejzaż" | Zenobiusz Poduszko | pieczątka ZPAP okręgu łódzkiego | 1200
Olej, tektura;
23,4 x 29,4 cm w świetle oprawy
Sygnowany p.d.: Z. Poduszko | 1932r.
technika mieszana/karton, 33 x 48 cm
sygnowany p. d.: `Z. Poduszko`
na odwrocie fragmentarycznie zachowana naklejka z Miejskiego Muzeum Sztuki w Łodzi
olej, sklejka, 60 x 44 cm;
sygn. p.d. Z. Poduszko
na odwrocie nalepka z CBWA w Łodzi z tytułem obrazu
olej na tekturze,
50 x 70,3 cm,
sygnowany p.d. "Z. Poduszko"